Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszom a testvéremr...

Jogosan haragszom a testvéremre, amiért lemondta a segítséget?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, nagyon kicsik. A férjem sokat dolgozik, a testvérem szokott segíteni.


Jövő héten orvoshoz kéne mennem, megígérte hogy vigyáz a gyerekekre. Erre most szólt, hogy mégsem tud segíteni, mert közbejött egy nagyon fontos munkamegbeszélés.


Nagyon összevesztünk, végül azt vágta a fejemhez, hogy talán néha a férjemnek is fel kéne tápászkodnia a tv elől meg segítenie, nem egyből hozzá futni ha segítség kell.

Miért nem érti meg, hogy a férjem dolgozik? A férfiak amúgy sem tudnak mit kezdeni az ilyen pici gyerekekkel.


Jogosan haragszom rá?


2015. febr. 1. 18:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
"Miért nem érti meg, hogy a férjem dolgozik?" és te miért nem érted meg, hogy ő is dolgozik? o.O
2015. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
A munka fontos, ha ott kihúzza magát, az akár az állásába is kerülhet. Nekem volt olyan, hogy az ügyvezetőnk közölte egy héttel korábban, hogy a következő heti szabikat lehetőség szerint halasszuk el, mert SOS projekt van. Az én akkori feladataim annyira nem kapcsolódtak ehhez a sürgős nagy hajtáshoz, de arra a hétvégére már be volt fizetve egy villámutazásom, egy napot vettem ki, de rákérdeztem, és engedélyt kértem, de ha nem adta volna meg, akkor inkább bukom az utat, mint az állásomat.
2015. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy a saját apja nem tud vigyázni a gyerekekre???

Megcsinálni azért remélem, hogy egyedül is megtudta..

A testvérednek maximálisan igaza van, apuka vegyen ki szabid keljen föl a fotelből és vigyázzon a SAJÁT gyerekeire....Anyám..

2015. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ideje lenne befognod a férjed a gyereknevelésbe és gondozásba, mert nem magadnak szülted a gyerekeket, nem magadnak és a testvérednek szülted a gyerekeket, hanem magadnak ÉS A FÉRJEDNEK szülted a gyerekeket. NEM CSAK az anya feladata a gyerekeket nevelni és ellátni, hanem az APÁÉ IS.

Bár, ha neked megfelel hogy a férjedre nem számíthatsz ha a gyerekeidről van szó....

2015. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

A nagy 1,5 eves a kicsik 2 honaposak.

Koszonom a valaszokat.

2015. febr. 1. 20:21
 26/43 anonim ***** válasza:
97%
Valaki azt írta nem kozmetikushoz megy a tesó. És ha oda menne??? Akkor sem lehetne rá haragudni. A szívességet csak megköszönni lehet, elvárni nem. Kinek szülted a gyerekeket? Férjednek vagy tesódnak. Millió meg egyen örülnének egy ilyen segítségnek, te meg a férjed még követelőztök. Szépek vagytok!!!
2015. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszol jogosan, előttem már leírták az okokat. Szerintem hívd fel a tesód, és kérj bocsánatot, amiért összevesztél vele, és köszönd meg neki, hogy szokott nektek segíteni. Szüleitek nem segítenek? Vagy messze vannak?
2015. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
89%

Válaszolsz egy kérdésre? A férjed mennyit segít neked a 3 baba körül? Hiszen a nagy is csak 1,5 éves, akinek nem tudod megmagyarázni,hogy a 2 kicsit is el kell látnod.

Mennyit dolgozik, napi 12-14 órát? Senki segítséged nincs, csak a testvéred?

2015. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérj bocsánatot a testvéredtől, mert rá legalább számíthatsz, nem úgy a férjedre. A férjednek kifogás a munka, a testvérednek nem? Hogy lehetsz ennyire bunkó, hogy még számon is kéred azt, aki szívességet tett neked? Ő vállalt 3 gyereket vagy te? A szülők felelőssége a gyerekekről mindig minden helyzetben gondoskodni, a többiek legfeljebb szívességet tesznek, ha segítenek, amit meg kell köszönni. Nekik nem az a fő feladatuk, hogy hanyatt homlok rohanjanak átvenni a ti szerepeteket! Belőled él vagy a munkájából? Naná, hogy ha közbejön neki egy munkamegbeszélés, akkor nem a te gyerekeidet fogja előtérbe helyezni, főleg, hogy ott van a saját apjuk is erre.

Az meg, hogy a saját apjuk nem tud mit kezdeni a gyerekeivel, hát...szégyellje magát, de te is, hogy ezt teljesen természetesnek veszed!

2015. febr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

A férjem inkább a háztartásban segít. Főz, bevásárol, takarít.

A naggyal foglalkozik, játszik, elmennek játszótérre, fürdeti, altatja. De a kicsikkel nem. Velük még nem tud mit kezdeni. Nekem nincs ezzel bajom, a naggyal is ez volt a helyzet. Vannak ilyen férfiak, hiába fujjogtok.

2015. febr. 2. 08:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!