Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a testvéreim...

Clara13 kérdése:

Mit tegyek ha a testvéreim kiközösítettekbek?

Figyelt kérdés
Állandóan mindent együtt csinálnak vagy a nővéremnél beszélnek ki engem vagy az öcsém szobájában hülyéskednek és hozzám max. Egy héten egyszer szólnak annyit hogy szia. Pedig semmit nem csináltam velük.

2015. febr. 8. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az osztalytarsaim csinaltak ezt pedig en mindig kedves voltam veluk.

Ne foglalkozz veluk, ne segits ha bajban vannak, ha nekik igy jo.

Lehet lepontozni szokasotok szerint.

2015. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Találj ki egy képzeletbeli barátot, és te is beszéld ki őket.
2015. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem beszeld meg veluk!
2015. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Velem is volt/van ilyen. Van egy 17 éves nővérem, ő éli a saját életét, nem foglalkozik velem, nem visz sehova. Ezt megértem, mindjárt nagykorú lesz. De a két ikerhúgom (ők ketten ikrek, én nem) velük szoktam lenni. És mivel ők ikrek, ezért jobban "egymásra vannak hangolva". Mindig kiközösítettek, nem játszhattam velük. Akárhogyan is próbáltam velük kedvesnek lenni, nem ment.

Kibeszélnek? Egészségükre! Hanyagold őket pár hónapig, legyél a szüleiddel. Amikor észreveszik, hogy a te és a szüleid társasága jobb csapatot alkot náluk, hozzátok fognak csapódni, és akkor már nem leszel kiközösítve! :) (Tapasztalat...)

2015. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg jó lenne ha anyáékkal lennék de nem tudok mert mintha nem is léteznék nem törödnek velem
2015. márc. 6. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!