Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A szuloi szigornak, hol a...

A szuloi szigornak, hol a hatasa? Kvazi mit lehet tenni, ha latod, hogy a testvered tonkre teszi a gyetekeit?

Figyelt kérdés
Nagyon szigoruan nevelik a gyerekeket, Tv nincs, helyette biblia olvasas van, diszko nincs, miniszoknya felejtos... minden aprosagert bocsanatot kell kerni, es a lanyok mar most idegileg tonkre vannak.

2015. febr. 10. 11:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem kamu a kedes, es ennyire bele akarsz szolni, szolj a gyamugynek, veszelyeztetes cimen. Bar az ittenieket ismerve, csak anonimban frocsogni leszel bator, lepni nem. Mar enezest a nyers fogalmazasert, de ha belegondolunk igy van.
2015. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

6-os,


én miniszoknyát hordtam tiniként...mindenki azt hordott...az volt a divat a 70'-es években...aztán a többségünk mégsem lett ribi tőle

2015. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Mennyi idősek lehetnek a gyerekek?

Valószínűleg az lesz a következménye, hogy később fognak felnőni a lányok, mikor elköltöznek otthonról nyakukba szakad a nagy szabadság, amikor már mernek majd nyitni, akkor fognak elkrvulni (elnézést a kifejezésért). Pont a visszájára is elsülhet a dolog, ezt jó lenne megértetni a szülőkkel valahogy. Miért mondom ezt? Pont így nőttem fel és még egy pár hasonló esetet láttam magam körül, tudom miről beszélek. Utána majd lenyugszanak persze és normális életet fognak élni, ahogy mi is (csak a "tombolás" nem tizenévesen jött ki rajtunk, hanem 22-25 körül).

2015. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
2015 van utolso.
2015. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
41%

Könnyesre röhögtem magam azon, aki elvetetné a gyereket attól, aki nem engedi TV-zni, helyette Bibilát olvasnak, és nem engedi diszkóba, ill. miniszoknyában járni. Mi baja lesz ettől a gyereknek?


Természetesen mindent lehet rosszul csinálni, mert ha szeretet és melegség nincs otthon, az tényleg rosszat tesz a gyerekek lelkének.

De nem attól lesz bajuk, hogy este nem látják üzekedni a valóságshow celebjeit, hanem helyette Bibliát (nagy kezdőbetűvel írandó!) olvasnak. Attól sem, ha nem hordanak p...jukat alig takaró szoknyát és nem járnak diszkóba. Amúgy, felnőttként, külön lakva majd mindegyiket megtehetik.

2015. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Andizsuzsi ***** válasza:
25%
Ha ez nem kamu kérdés, akkor neked az a bajod, hogy a testvéred Tanú, és a gyerekeket is ennek szellemében neveli? Semmit nem lehet tenni. Vallásszabadság van, és a Biblia olvasásával nem veszélyezteti a gyerekeket. Tudomásul veszed, ezen kívül mást nem tehetsz.
2015. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
88%
Attól függ hány évesek, ha vannak olyan idősek és zavarja mindez őket, akkor fogják magukat és felkeresnek valakit, akik segítenek nekik, vagy tesznek érte valamit.
2015. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

13#-as koszonom pont ezzel peldaloztam a testveremnek, ha megerzik egyszer a szabadsagot, akkor lesz nagy baj... O azt gondolja, ha mindent tilt akkor az a jo, hat szerintem nem... vannak durvabb dolgok is, a kicsit regen palcaval fenyitettek, mert allitolag ez is benne van a bibliaban ezt kell egy szulonek tennie..

A nagyobb 16 a kisebb 12 es van egy 4 eves fiu.

Ja az onkielegites bun, es azert is veres jar! Minden bun... ezt nezni eleg nehez szo nelkul, majdnem a batyamnak ugrottam mikor ezert bantottak a kisebb lanyt...

2015. febr. 10. 12:11
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
Milyen vallásúak?
2015. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Megkérdezném az engem lepontozótól, hogy szerinte mégis mit lehet tenni ebben az esetben? A kérdés nem az volt, hogy én személy szerint egyet értek-e az ilyen neveléssel (nem, nem értek egyet), hanem az, hogy mit lehet tenni. Jelen pillanatban semmit. A gyerekek meg majd rövidesen eldöntik, hogy akarnak-e tovább ebben a közegben élni, vagy sem.
2015. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!