Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szeintetek hogy lehet elfelejt...

Szeintetek hogy lehet elfelejteni, hogy van testvéred és neki családja?

Figyelt kérdés
Összevesztünk tesómmal(inkább sógórnõmmel) pár éve. Nem az én hibám volt, de gondoltam h azóta jó lenne rendezi a kapcsolatunkat. Nem egyszer, kérszer, többször. Most kaptam a nõtõl egy üzit, h felejtsem el ōket, nekik nem hiányzok. Lépjek már ki az életükbõl. Na persze kicsit cifrábban. Ast hiszem feladtam hogy normális családom legyen. Szüleim sem élnek. Hogy lehet elfelejteni õket? De most komolyan? Nem lehet kitörölni az agyból, szívbõl õket. Igazából tudom h ez nem igazi kérdés, csak ki akartam írni. Köszi

#testvér #sógornõ
2014. dec. 22. 13:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Tehát most jó lenne, ha ott lennének, mert karácsony van, de meg magányos vagy?
2014. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Bocs a gépelési hibákért!
2014. dec. 22. 13:49
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem azért bukott ki a dolog, hanem szoktam unokahugommal beszélgetni facen. Gondoltam h tudnak róla, nem titkoltam. De ezek szerint mégsem. Erre kaptam az üzit!Van saját családom már. Csak ez most nagyon meglepett.
2014. dec. 22. 13:51
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejteni nem lehet őket, békén hagyni igen. Ha a tesód és a többiek is úgy vélekednek ahogy a sógornőd akkor szerintem hagyd őket, ha nem akkor egy valaki miatt ne szakíts meg minden kapcsolatot velük.

Én adnék kis időt a dolognak...

2014. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Van igazság benne utolsó. De adtam 6 évet így is. Nem zaklatom õket, néha írok szülinap vagy karácsonyra. Csak ennyit hogy Boldog XXXX. Az unokahugom szokott rám írni. Már õ sem kisgyerek. Azt sem lehet mondani h bolondítom vagy ilyenek. Nem is szoktunk a családról beszélni. Tanulmányok, szerelem. Ezt csak azért írom le h képben legyetek, aki válaszol nekem. :) Mindenkit felpontozok. A "kedves" hangú üzenetre sem válaszoltam. De mit tegyek ha unokahugom rám ír?
2014. dec. 22. 14:14
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztetek ossze, ok mit serelmeznek?
2014. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 acelsziv ***** válasza:
79%
mit tegyél? Válaszolj neki. Az unokahúgod nem egyenlő az agybeteg szüleivel... Gyanítható, hogy sógornőd kavarja a lekvárt. Lehet, hogy a tesód nem is tud erről az üzenetről.
2014. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
hmm... a nőtől kaptál egy üzit. És a testvéreddel mi a helyzet?
2014. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a testvéremet, hogy ő is így gondolja-e.
2014. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
6-os. Azok a piszkos anyagiak.....mikor anyum meghalt, volt még 500eft a számlámon. Ebbõl fizettem a temetést. De odaköltöztem tesómékhoz egy hónapra. Nagyon magam alatt voltam. Adtam a rezsibe is, meg vásároltam is. A tesóm erõltette h menjek oda, mert lány ne maradjon egyedül. Szóval maradt még pénz a temetés után és sóg.nõmnek nem tetszett h nem adom nekik oda a pénzt, mert nekik van lakáshitelük, amit 10 éve vett fel és vegyem ki én is a részem belõle. Egy hónap után eljöttem..
2014. dec. 22. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!