Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem miért csinálja ezt?

Nővérem miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A nővérem folyton hozzám bújik, de csak és kizárólag tv-zés közben. Nappaliba szoktunk tv-t nézni, ahányszor ülünk a kanapén, akkor folyton nekem dől. Elég nagy a kanapé, három ember is bőven elférne rajta, nemhogy kettő. Kipróbáltam már azt is,hogy mindig máshol foglalok helyet a kanapén, hol az egyik szélén, hol a másikon, hol középen. Csak azért is nekem dől, vagy rám tehénkedik.

Próbáltam már ellökni (persze csak így lazán, poénosan), de akkor meg röhögve visszajön. Egyszer felemeltem őt, és áttettem a fotelba. De csak visszajött.

Nem vicc, tényleg!!!



2015. febr. 25. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Egyneműek?
2015. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én 17/F, ő 20/L
2015. febr. 25. 20:01
 3/12 anonim válasza:
Milyen a viszonyotok? Lehetséges, hogy csak közeledni szeretne. Mégis csak az öcsikéje vagy. :)
2015. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Magányos, és odabújik öcsikékez. Semmi, ez ilyen lánytestvéres dolog. Ebben semmi szexuális felhang nincs. Viszont érthető, hogy ebben a korban téged zavar. Ha nagyon zavar, beszéld meg vele. Mondd meg neki, hogy attól még szereted, hogy nem tudsz mit kezdeni az ilyen érzelgős lányos megmozdulásaival.

Nekem bátyám van, ő sem nagyon tudott mit kezdeni velem, amikor rámtört az érzelgősség, és ölelgettem...

Egy idő után elég idős leszel ahhoz, hogy ne tartsd cikinek ezt, meg néha még jól is fog jönni, hogy amikor épp minden nő magasról tojik a fejedre, egy lesz, aki feltétel nélkül szeretni fog, és megölelget, ha arra van épp szükséged.

2015. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
89%

Szerintem csak spontán arról van szó, hogy;

1. Valami végett így kényelmes neki.

2. Hülyéskedik veled.


Szoktam én (21/F) is a húgommal (16/L) együtt tévét nézni. Ilyenkor húgom mindig ráteszi a lábát a térdemre, hogy masszírozzam neki a talpát. :) De volt már olyan is, hogy a vállamnak dőlve elaludt egy filmen.

Szerintem nincsen semmi probléma. Ha nagyon zavar a dolog, akkor csesszél ki vele. Gondolom Kérdező te nehezebb vagy a nővérednél. Üljél te az ő ölébe, vagy tehénkedjél rá. Le fog neki esni, szerintem. :D

2015. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Elég beteg ha valakinek ebből az jön le,hogy le akar veled feküdni!
2015. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6-os!

Azt próbáltam már, hogy szívatásból én tehénkedek rá, de nem jött össze, sőt én szívtam meg. A nővérem kb 7-8 éve dzsijudzsicuzik (nem tudom, hogy kell leírni jól), kaptam egy hátsó fojtást tőle. xD Meg aztán nem hinném, hogy sokkal nehezebb lennék nála, ő magasabb nálam fél fejjel.

2015. febr. 25. 20:33
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Én is folyton ölelgetem és puszilgatom az öcsémet (16) és ő is a falnak megy tőle :D


Biztosíthatok mindenkit 0 szexuális felhanggal!


Kicsi szívatás is van benne, mert látom, hogy zavarja. de amúgy szeretetből cukkolom csak. Meg én már 7 éve nem is élek otthon, szóval ritkán látom. Szeretem, na! Ő za én kis öcsikém :)


25N

2015. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Engem mondjuk nem ölelget igazából, és nem is szokott puszilgatni. Csak tv-zés közben hozzám búj, vagy is inkább nekem dől, a mellkasomon van a feje. Komolyan néha ilyen két lábon járó, kanapéhoz tartozó kiegészítő párnának érzem magamat. :/
2015. febr. 25. 20:55
 10/12 anonim válasza:
90%

A 6-os (vagy is már 5-ös) válaszoló vagyok.

Harcművész lánytesó? :D Az a legkeményebb, nem lehet bírni velük. Az én húgom is kendózik, ezért tudom. Egyszer volt olyan eset, hogy az utolsó joghurtot megakartam enni, igen ám de ő is. Persze én nem adtam neki oda, erre beszaladt a szobájába, azt hittem, hogy oké bedurcizott, nyertem enyém a joghurt. Hogyne, a francokat! Kijött bambuszkardjával és megkergetett a ebédlőasztal körül, persze röhögött mindenki, mi is. Hát csak az övé lett a joghurt.


Szóval mi ebből a tanulság neked? Kérdező "párna funkciót" fogsz betölteni egy darabig, ha nem akarsz még egy hátsó fojtást vagy egy karfeszítést. XD

2015. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!