Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem miért csinálja ezt?

Nővérem miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A nővérem folyton hozzám bújik, de csak és kizárólag tv-zés közben. Nappaliba szoktunk tv-t nézni, ahányszor ülünk a kanapén, akkor folyton nekem dől. Elég nagy a kanapé, három ember is bőven elférne rajta, nemhogy kettő. Kipróbáltam már azt is,hogy mindig máshol foglalok helyet a kanapén, hol az egyik szélén, hol a másikon, hol középen. Csak azért is nekem dől, vagy rám tehénkedik.

Próbáltam már ellökni (persze csak így lazán, poénosan), de akkor meg röhögve visszajön. Egyszer felemeltem őt, és áttettem a fotelba. De csak visszajött.

Nem vicc, tényleg!!!



2015. febr. 25. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs ebben semmi, ragaszkodik az öcsikéjéhez :) Én 18/L vagyok, az öcsém 11/F, de legszívesebben most is puszilgatnám,mint mikor pici volt, csak sajnos már nem engedi :P Inkább örülj neki,hogy szeret a nővéred! :))
2015. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez ilyen nővérdolog, az enyém is ilyen volt, most már jóval idősebben idegesítő lett. Úgy látszik gyerekkorban még normális volt.
2015. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!