Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet tenni, ha a vilagon...

Mit lehet tenni, ha a vilagon a legerzeketlenebb testverem van?

Figyelt kérdés

Kulon szobank lesz. Ez azt jelenti, hogy mindkettonknek szobat csinalnak. Mivel mondtak a szulok, hogy lehet nem lesz eleg penz 2 szobara az iden, ezert azt mondtam, hogy jo, akkor en bekoltozok ideiglenesen abba a szobaba, ami olyan 8 eve volt festve, es csinaljak a tesomet.

Erre kitalal most meg a teson olyan extra dolgokat is, amik szinten csomo penzbe meg idobe kerulnek.

Nekem ez meg annyira rosszul esik,hogy lemondok egy csomo dologrol, erre o visszael vele.


2015. máj. 29. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Próbálkozik. A szüleid meg majd döntenek.
2015. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom... te mondtál le róla. Meg azért nem akkora tragédia egy nem frissen felújított szobában lakni. Ideiglenesen. És arról volt szó, hogy nincs pénz mindkét szobára, tehát igazából semmivel nem vagy hátrébb, mint eddig.

Gondolom úgy vannak vele, hogy ha már csinálják, akkor normálisan, mert ha félmunkát végeznek, akkor utána megint lehet belekezdeni, stb.

Cserébe majd biztos neked is lehet pár kicsit extrább kívánságod. Jövőre. Ahogy eleve szó volt róla. Ezen szerintem nincs értelme sértődőset játszani meg hisztizni, vegyél egy mély levegőt és ne foglalkozz vele.

2015. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Állj a sarkadra.

Majd ő kifizeti az extra igényeit, vagy a tiéd lesz megcsinálva.

2015. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem szabad önfeláldozónak lenni...
2015. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mik az extrább kívánságok. Mert pl egy egyszerű tv, vagy egy babzsákfotel nem olyan nagy szám, mert végülis fel lesz újítva a szoba, de ha vízágyat kér, meg jakuzzit, esetleg egy 3D-s plazmatévét, akkor tényleg felháborító
2015. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!