Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéreim megharagudtak rám?

A testvéreim megharagudtak rám?

Figyelt kérdés
Fél éve 22 évesen döntöttem el, hogy albérletbe megyek a szülői házból, mert már ott volt az ideje. A két ikeröcsém (19 évesek frissen dolgozók) kitalálták, hogy menjünk már hárman tesók egy 3 szobás lakásba, 3-an simán elbírjuk a költségeket és milyen jó lesz leszakadni a szülőkről. Nagyon jó volt mindig a kapcsolatunk, ezért belementem. Mivel annyit kerestem mint ők ketten összesen, voltam olyan jó fej, hogy a lakbér felét én fizettem, nekik ketten kellett összerakni a másik felét. Az első hetek nagyon jók voltak, aztán az öcséim elkezdték legénylakásnak használni a lakást, házibulikat szerveztek ész nélkül. Mindenféle részeg kamszokat kerülgettem a lakásban hétvégenként, aztán már majdnem minden nap. Többször veszekedtünk emiatt, olyankor 1-2 hétig nyugi volt, aztán megint jöttek a bulik. Az utolsó csepp az volt, amikor egy péntek esti mozizásból arra értem haza, hogy megint részeg fiatalok vannak nálunk és üvölt a zene, a szobámba beérve pedig valami hülyegyerek kefélt valami kiscsajt az én ágyamban! Elköltöztem, hamarosan kivettem egy egyszobás kis lakást egyedül...pár napja azt hallottam vissza ismerősöktől, hogy még én voltam a szemét, mert szarban hagytam a srácokat és miattam kellett haza költözniük a szüleinkhez. Kerülnek, nem nagyon beszélünk és nekem ez nagyon rosszul esik, hisz én tűrtem, nem is keveset, de azért hülye nem vagyok, hogy egy olyan lakásban lakjak, ahol semmibe vesznek és részeg fiatalok után takarítok non-stop. Tényleg én voltam a szemét, hogy ők haragszanak rám végül?
2015. jún. 20. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

A két öcséd élősködött rajtad, azonban hosszú távon nem jött be, ezért most duzzognak. Egészségükre. Majd ha több pénzt keresnek és elköltöznek saját költségből, akkor azt csinálnak, amit akarnak.

Ha kibeszélnek, te is nyugodtan elmondhatod, hogy valójában mi is volt. Ezenkívül pedig ne foglalkozz velük, nem neked kell rosszul érezned magad.

2015. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le ezt otthon ,egbeszélni, de amúgy nem voltál szemét, nem hagytad, hogy rajtad élősködjenek. Jól tetted.
2015. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így elmondanád azoknak, akik most "szemétnek" gondolnak, egyből másképp vélekednének. Szerintem teljesen jogos volt, mert egy nyugodt otthon nélkülözhetetlen a mai világban. :D
2015. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld! :-) Csak rosszul esik, hogy miután én nem haragszom, pedig volt rá okom, a srácok eltávolodtak tőlem és kibeszélnek, pedig régen olyan jóban voltunk, mindig hozzám jöttek ha bajuk volt, ha szerelmi gondjaik voltak és beszélgetni akartak, vagy bármi...mondjuk így utólag ha belegondolok, lehet, hogy csak érdekből voltak olyan jó tesók, mert mióta az eszemet tudom, mindig minden hülyeséghez falaztam nekik, mióta dolgozom mindig kikönyörögtek ilyen - olyan márkás cipőt, inget, buli pénzt, mikor mit....én pedig mindig szívesen adtam. Most hogy egyszer az életben valamire azt mondtam nekik, hogy NEM, már felém se néznek :-(
2015. jún. 20. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész nem ér annyit hogy egy kicsit is rosszul érezd magad miatta. Nekik kellene rosszul érezniük - ha benő a fejük lágya, talán egyszer nekik is leesik, hogy te voltál az átlagon felülien jó fej, ők pedig kizárólag a saját hülyeségüknek köszönhetik, hogy elpuskáztak egy ilyen klassz lehetőséget! Persze az is lehet, hogy megmaradnak örökké dacos kiskamasznak, ki tudja! Te viszont vond le a következtetést, lépj tovább!
2015. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szegeny ket kissrac. Senkinek nem kivanok ilyen onzo testvert!
2015. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megharagudtak, naná. Persze nem jogosan, de ki ne lenne dühös, ha valaki először fizetné a fele lakbért, takarítana, főzne, tűrné a bulikat, aztán egyszer csak bejelentené, hogy srácok, eddig és ne tovább.. :D Majd lehiggadnak és odamennek hozzád bocsánatot kérni, de előbb még agyilag meg kell érniük.
2015. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszel a tesóm?
2015. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper testvér vagy! Ne hallgass azokra akik mást mondanak! Az öcséid is megbékélnek egy idő után... Egyszer csak benő a fejük lágya. És én nem gondolom, h csak érdekből haverkodtak veled...
2015. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!