Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rajtam kivul senki nem tamogat...

Rajtam kivul senki nem tamogatja a noveremet az eskuvojeben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kifogasuk az, hogy a volegenye nem magyar, hanem nemet. Nagymamam konkretan szemtol szembe lenacizta. Amugy egy roppant muvelt, intelligens ferfirol van szo. Vegyeszmernokkent dolgozik, jo keresete van, es nagy szereti a noveremet. Volna ertelme puhitani a csaladot?
2015. jún. 27. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt egyedül az idő segíthet. Egy idő után belenyugszanak, és elfogadják, mikor rájönnek, hogy nincs értelme ellenezniük, hiszen jól megvannak stb. - de erre nincs garancia, lehet, hogy egész életükben ellene lesznek.

Én a nővéred helyében azt csinálnám, hogy akinek problémái vannak a párommal, és a döntésemmel, azt meg sem hívnám az esküvőre. Aki szeretne ott lenni, az elfogadja a páromat és nem tesz rá negatív megjegyzéseket. Ezután pedig a családnak azon részét, akik nem képesek elfogadni egy felnőtt ember párválasztását, szépen hanyagolnám az életemből, egészen addig, amíg ők nem keresnek fel egy bocsánatkéréssel.

2015. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, söt szerintem a lehetö legkevesebb kapcsolatot kellene velük tartani neked is, meg a növéred+völegényének is.


Ha a szüleid/nagyszüleid ennyire primitívek, akkor nem érdemes velük egyáltalán szóba állni sem.

2015. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy a férfi intelligens, a családotok viszont sajnos nem. Nem foglalkoznék velük, támogatnám a testvéremet és sok boldogságot kívánnék nekik. A többiek meg puffogjanak a maguk szűk, buta kis világában.
2015. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha zsidók vagytok nehéz lesz megbékéltetni őket.
2015. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%
Tud magyarul a volegeny? (Erdekel) am meg ha latsz eselyt puhithatod oket de sok remenyt ezek utan nem fuznek a dologhoz
2015. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk zsidok. Konyhanyelven tud. Szia. Hogy vagy, szep nap van, mit kersz inni, napok, szamok stb,igyekszik . Vicces, ahogy az en nevemet nem tudja kimondani :D Gyongyi vagyok, de a 'gy' neki kimondhatatlan. :D

De ez a musor amit csapnak..ugy egett az arcom, te jo eg...

2015. jún. 27. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan szánalams a családod ne is haragudj :( mi az, hogy aki német, az rögötn náci?? Még ha pl. egy arab lenne a vőlegénye, ott meg tudnám érteni vcalahol az aggályokat, na de egy német?? Remélem a nővéred lelép a francba a pasival ilyen mérgező környezetből :(
2015. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Intelligens família... már bocsánat.

Mondd meg nagymamádnak, hogy konkrétan ezek a csúnya német nácik és a befektetéseik tartják életben azt a k**va életképtelen országot.

2015. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit, sajnos nem is tudsz. Állj ki tesód mellett, a nagyszülők meg le vannak... nem érdeklve.
2015. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Nem ismerjük, milyen a "táncrend" a családban kit kell puhítani, mivel... egy nagymamának baromira nem dolga se véleményezni, se elutasítani a vőlegényt, - sértegetni se.


Az én apám se bírta elfogadnia feleségemet, - így aztán másfél évre ki is maradt az életünkből.


Ha a nővéred kér valamire, azt tedd meg.

2015. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!