Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek hogy ne viselkedjen...

Mit tegyek hogy ne viselkedjen így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy ikertestvérem és már a kezdetektől kezdve engem szekált. Néhány évvel ezelőtt úgy voltam vele, hogy majdcsak abbahagyja, de még mindig ugyanott tartunk.

Tavaly szerztem nyelvvizsgát olaszból, augusztusban pedig angolból szeretnék, ő pedig mindenféle strébernek elhord. Vagy volt amikor elmentem néhány barátommal sétálni, elkezdett hisztizni hogy én miért nem viszem magammal. Valamikor vettem egy ruhát, erre ő is hordani akarta. Valamint teljesen más képességűek vagyunk, ő eléggé lusta, és egy gyengébb iskolába jár, én pedig egy jobba.

Már nagyon régóta ez megy és idegesítő..

17/l


2015. júl. 4. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az egypetéjű ikrek mindig ki akarják nyírni egymást tudattalanul. Meg is értem. Tükör nélkül, élőben látni magamat, hogy milyen ronda vagyok. A tükörnél legalább rá lehet fogni a tükör hibájára.
2015. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rózsák Királynője válasza:
Szüleid mit szólnak ehhez?
2015. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!