Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mondana valaki ilyet, irigység...

Mondana valaki ilyet, irigységből?

Figyelt kérdés

A szüleink elváltak én anyuval maradtam, nővérem apuval.

Apa sokkal jobban áll anyagilag, de mi sem éhezünk csak éppen nem kapok minden héten új tabletet.

Ma elmentem a nővéremmel ruhát vásárolni, és az eladó azt mondta sajnos az ő méretében nincs az üzletbe ruha. Ő meg jelentetett rendezett, hogy milyen bunkó az eladó stb...

Otthon mondtam neki, hogy esténként elmehetnénk futni, vagy reggel úszni. Meg hogy próbáljon kevesebbet enni, egy KFC Classic kosarat egyedul megeszik.

Ő meg azt mondta hogy neki kell az energia a tanuláshoz, meg hogy irigy vagyok hogy neki telik rá nekem meg nem.

Én 14 éves vagyok és egyedül még nem mehetek nagyon sehova ő 16 és vele már elenged anya.

De azt mondta nem fog jönni többet mert irigy vagyok rá, de ez nem igaz.


2015. júl. 6. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Egyből ez jutott eszembe:D

https://www.youtube.com/watch?v=amuFLMBR_Yw

2015. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
wtf?
2015. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

A Classic kosár nem nagy.


Amúgy meg el van kényeztetve.

2015. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Önmagát tükrözi. Igazából ő irigy. Egyáltalán nem normális - és egészséges - annyit "falni". Kell az energia meg hülyeség. Te csak jót akartál neki. A futás hasznos lenne és egészséges. Próbáld rábeszélni, hátha... Mindenesetre te mindent jól csináltál, ügyes.
2015. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmebeteg a nővéred. Méghogy az eladó a bunkó, ha egyszerűen elfogyott az ő méretében a ruha...

Szerintem örülj, hogy nem akar menni többet, mert azt hiszi, hogy neki áll a világ. Lefogadom észre se venné, ha eltűnnél egy olyan helyen, ahová együtt mentetek, vagy neked kellene Őfelsége után kajtatni, hogy együtt érjetek haza épségben.

Semmit nem veszítesz vele, és ne is foglalkozz vele. Barátkozz másokkal. Attól még, hogy rokonok vagytok, még nem muszáj egymással bratyizni, főleg ha ilyen butasággal megbélyegez téged.

2015. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg egyébként is mire lennél irigy? A gusztustalan modorára?
2015. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben örülnék, hosz nem rendezne jelenetet a társaságomban és nem is égetne. :)
2015. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 weszti válasza:
100%
Szia.Sajnálom,h a nővéred ilyen éretlen,elkényeztetett.Igazat adok abban Neked,amit tanácsoltál neki.Nem vagy irigy.Gondold át,h nem azért irigy-e ő,mert a Te kapcsolatod bensőségesebb édesanyátokkal,mint az ő kapcsolata akár apukátokkal.Ne szaladj utána,de ha jelentkezik,mert fog,ne légy vele utálatos,elutasító.Mindketten sokat változtok még,és hátha lehet jó a kapcsolat köztetek.Én a helyedben beszélnék a témáról az anyuddal(nem "áztató" módon).
2015. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenek a kövér nők. És ez kell a pasiknak.
2016. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!