Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? A húgom kibírha...

Mit csináljak? A húgom kibírhatatlan!

Figyelt kérdés

A húgom most 6éves.Nagy köztünk a korkülönbség.Anyám mindig őt majmolja,puszilgatja,dédelgeti,elkényezteti.Amikor mondom,hogy én is szeretném ha megölelne,azt mondja,nagy ,,ló" vagyok már,nincs is rá szükségem.Pedig még csak ,,kiskamasz" vagyok.Ha megölel,akkor egyből odajön,befúrakszik.Ha erről szólok anyának,hogy bánt a dolog,azt mondja féltékeny vagyok.A húgom egyébként nagyon kétszínű.Nyújtogatja rám a nyelvét,kezet emel rám(!),és ha szólok erről valakinek,a húgom mindig kitalál valamit.A nagymamám is őt védi.Szerinte nincsenek érzéseim,utálatos vagyok vele.Nincs a húgomtól egy szabad pillanatom se,mindenhova követ,énekel a nulla hangjával,vagy sipítozik,nem marad csöndben,ha szólok,én vagyok a rossz,mint mindig.Apám is őt kényezteti el,én le vagyok tojva,anyával pár hónapja váltak el,költöztünk a nagyi nyakára.Apám rosszindulatú alkoholista,aki ha ivott,fojtogatta anyámat.Mindig én akadályoztam meg,hogy súlyosbodjon.A húgom meg mindig mászik rá,mintha nem is történtek volna ezek meg,pedig mindig végignézte.Zaklat,piszkál,ha el akarok valahova menni ő is jön,anyával nem tudok normális kapcsolatot kialakítani mint régen.A nagyinak is árulkodik,hogy be van dugva a telefon töltője,és milyen sokat kell majd fizetni érte,és izé..(Ezt a nagyi tömte belé,azóta ezt hajtja.)

Nem bírok velük...



2015. júl. 13. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell foglalkozni a szüleid véleményével, b*ssz le neki egyet ha megérdemli, majd megtanulja hogy ne zaklassa a testvéret.
2015. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Egyetértek a 11-es válaszolóval, nagyobb vagy és erősebb is. Legyél minél kevesebbet a közelében, kerüld. Az, hogy a szüleid elkényeztetik nem feltétlenül lesz neki jó később. Kicsi még, természetes hogy nyújtogatja a nyelvét és idegesít.
2015. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Itt inkább az a baj, hogy olyan családban nőttél fel ahol apád fojtogatta anyádat és neked kellett közbelépned..

Ha lenne egy nagyobb kutyád es hirtelen kapnál egy kölyköt, te is a kölyőkkel játszanál.

Ez egy gyarló emberi reakció. Keress barátokat, lógjál velük, legyél keveset otthon. Én 9-re mentem suliba és este 10 után értem haza. Bár ez magyarországon másképp működik.

márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!