Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám szorosabbra...

Hogyan tudnám szorosabbra fűzni a kapcsolatomat a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Van egy öcsém ( én 13/L, ő 9/F) és szeretném, ha szorosabb lenne a kapcsolatunk, ha tudnánk közös programokat csinálni, egymással pletyizni stb.

Annyira nincsen rossz kapcsolatunk, néha veszekedünk, de sokszor el tudunk hülyülni. Szeretném, ha a nevetgélés lenne a gyakoribb, nem a veszekedés.

A testvérem elég sokat gépezik, nehéz onnan kirántgatni, ezért nehéz közös programokat ,,egyeztetnem" vele. Amit nagyon szeret (az evésen és a számítógépen kívül), az a foci.

Milyen tanácsokat tudnátok adni, hogy több közös pillanatunk legyen és hogy szorosabb legyen a kapcsolatunk?


2015. júl. 19. 23:42
 1/4 anonim válasza:

Vidd el egy focimeccsre neha:)

Probald meg a szuleiddel is ezt megbeszelni hogy neha vegyenek nektek valami olcso jegyet vagy ilyesmi:)

Illetve mivel nyar van menjetek egyutt strandra, tarsasozzatok, vagy mivel szeret enni sussetek-fozzetek egyutt.

Szeret gepezni is.. Nagyon sok olyan jatek van mar az interneten amit lehet ketten is jatszani egyszerre. Keressetek olyanokat js es jatszatok egyutt. Remelem segithettem:)

2015. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél! Köszönöm :)
2015. júl. 19. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha folyton gépezik, szerintem is kétszemélyes játékok jók. ;) Meg vmi online chatszerűség.


Meg ha vhova mész kérdezd meg szerinte melyik póló lenne jobb, tudom fiú meg nem érdekli de sztem sokkal jobb lesz a kapcsolatotok, próbáld ki! ;)

13/L

2015. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 21. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!