Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Javítani szeretném nővéremmel...

Javítani szeretném nővéremmel a kapcsolatomat. /meglepetést szeretnék neki/ Hogyan?

Figyelt kérdés
Mostanában elég rossz passzban van, összejött minden, ami csak kell... Felszeretném Őt vidítani, vagy valami olyan meglepetést (itthon, mert tuti nem mozdulna ki...) ami szép, és meghitt. Tükrözné azt a szeretetet, amit iránta érzek. Tehát valami díszítésre gondoltam. Tudtok valamit ajánlani? (:

2015. júl. 15. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A díszítés szerintem fölösleges. Vegyél pár finomságot, a kedvenc édességeit, chipsét és nézzetek meg egy jó vígjátékot.
2015. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Holnap megy dolgozni, és későn jön haza. Most lenne alkalmas, máskor mindneki itthon van. Minden filmet láttunk, az nálunk már csak unaloműzés... Nem igazán örül az ilyen kajáknak...
2015. júl. 15. 17:44
 3/6 Virag~21 válasza:
Csináld meg a kedvenc sutijet :) nálunk az mindig bevallik. Meg még azt szoktam csinálni hogy veszek neki egy plüst a kedvenc allatarol. Remélem segítettem :)
2015. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs kedvenc sütije, és nem tudok sütni. xd Ő már nem kislány..... :) De azért köszönöm!
2015. júl. 15. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátait meghívni? :)
2015. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy furcsán fog hangzani, de ő nem az a *jujjci van LB-m* , bulizni járós, hanem inkább a család neki a fontosabb. Illetve estére már hova hívjam, amikor másnap megy dolgozni? De azért köszi...
2015. júl. 15. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!