Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet lekoptatni egy...

Hogyan lehet lekoptatni egy olyan srácot aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Mivel ez egy anonim oldal be merem vállalni, akár hogy is tagadom őszintén megtetszett egy beképzelt öntelt fiú , aki azt hiszi hogy mindenkit megkaphat(igazából majdnem mindenkit meg is kap:/). Meresztgeti rám a nagy barna szemeit ártatlan tekintetét, de én rögtön átláttam a dolgokat. Ő is rájött hogy nem dőlök be neki. Sajnos minél jobban elutasítom ő annál jobban nyomul. Reggel már ott vár rám a suli előtt, szünetekben molesztál, otthon se hagy békén, anyáméknak benyalta magát a jó kisfiús szövegévvel, így kénytelen vagyok a saját otthonomban elviselni , mert a drága avval zsarol hogy beköpi anyáméknak egy titkomat , amit most inkább nem szeretnék részletezni.Eljátssza hogy én más vagyok mint a többi lány blablabla.... Igazából azon kapom magam hogy nekem is tetszik a hülye feje , de tudom hogy én is egy lennék a többi lány közül. Szóval sürgősen dobnom kéne , csak nem tudom hogy , mert össze fogja törni a szívem.

2014. jún. 4. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Az otthonodban nem vagy köteles elviselni.

Ha megmondod hogy húzzon el és nem hallgat rád akkor egy bunkóval verd ki a picsbe.

2014. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt a titkot mennyire nem akarod elmondani a szüleidnek? Mert ha képes vagy TE bevallani nekik ezt akkor már nem lesz mivel zsarolnia a srácnak. Ha akarsz, irj privátot, engem már próbáltak zsarolni úgyhogy van tapasztalatom abban.
2014. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pofozd fel ès küld el a picsàba akkor biztos nem csesztet tovàbb!
2014. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából ha elmondanám a szüleimnek tuti nagy kiakadnának és lőnének a nyaramnak...
2014. jún. 4. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:

(2. vagyok)

Ha akarod privátba elmondhatod és én is elmondom neked velem mi volt.

2014. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen vallottam be anyámnak, hogy füvezek. Mot 26 vagyok és élek, nyugodtan mond el szüleidnek.

Amúgy meg, minek engedted be? Nem szabad beengedni az ilyet.

2014. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 One of the Anonymus ***** válasza:
Kés,torok oszt kész, hogy idézek egy embert. Egyépként meg ha valami olyat mond ami kicsit durvább azt vedd fel hanganyagnak és mutasd meg a szüleidnek és apád máris a Shotgunjával üldözi.
2014. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért nem úgy zsarol. Volt egy olyan szitu amiből ő mentett ki , és azóta eldöntötte hogy ő vigyázni fog rám , ha pedig nem engedem elmondja anyáméknak. Minden áron megakarja akadályozni hogy hülyeséget csináljak vagy megint azokkal az emberekkel legyen akikkel régen. Nem értem miért csinálja ezt. Semmi különleges sincs bennem. Szerintem egyszerűen csak az vonzza hogy nem kaphat meg. :/
2014. jún. 4. 20:21
 9/9 anonim válasza:

Biztos,hogy "össze fogja törni a szíved"??

Mert ha folyton a nyakadon lóg,akkor nem lehet hogy megtetszettél neki?? :/

De ha molesztál akkor jelentsd föl o.o

Bár amit mondtam az nem biztos...ha tényleg tetszik neked akkor viszont meg kéne beszélni vele...már ha nem egy idióta,akivel még beszélni sem lehet.

2014. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!