Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám szakított ma a barátnőj...

Bátyám szakított ma a barátnőjével. Mivel tudnám megvígasztalni?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve volt együtt a barátnőjével, mondjuk pár hete már haldoklott a kapcsolat, most pedig vége is lett. Tesóm 21 éves, szegény nagyon maga alatt van, és aggódok érte. Ilyenkor mivel lehetne kicsit lelket önteni belé? Vagy csak egyedül szeretne lenni? Nem tudom. Csak félek, hoyg esetleg valami baja esik, mert régebben pánikbeteg volt, erre még mindig szed egy gyógyszert, és nehogy hülyeséget csináljon.

2015. aug. 23. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, menjetek el sétálni stb.

de ezt neki kell feldolgoznia 1 év az nem kevés. Idővel jobb lesz.

2015. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vigasztalhatod, de legjobb, ha békén hagyod; persze, ha igényli, beszélgess vele, de ne erőltesd a kapcsolat-szakítás témát.


Én spec. örültem, hogy nem ezzel jön mindenki, hanem próbálták terelni a figyelmemet.

Viszont, ha ő hozza fel a dolgot, hallgasd meg, de ne szidd a csajt, mert a tesód valszeg még mindig szereti.


Amúgy meg túléli... 1 év nem sok idő, és higgye el, nem vesztett sokat, majd talál mást - velem 2,5 év után szakítottak, az első egy hónapban majd' meghaltam, annyira fájt, aztán lassan csitul...

2015. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg tole, hogy lenne e kedve elmenni vhova vagy csak siman beszelgetni.

Tudasd vele, hogy te ott vagy, ha beszelni szeretne vkivel, vidzont semmikepp ne nyaggasd! Lehet, hogy neki jot tesz, ha egyedul marad kicsit

2015. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondhatod neki, hogy ha beszélgetni szeretne,akkor szóljon, ott vagy, de ha magányra vágyik inkább, akkor azt is megérted,mert nem akarod zaklatni. Szervezz programot vele, mozduljatok ki együtt, mert szerintem nem jó, ha ilyenkor az ember a négy fal között tesped egyedül(de ez is egyéni nyilván). Velem is szakítottak már,nekem ezek sokat segítettek(hogy ha a szakítást akartam kibeszélni,akkor is ott volt tesóm, elvitt ide oda,hogy ne legyek egyedül stb.) És kitartást a tesódnak, idővel könnyebb lesz sokkal, tapasztalatból mondom.:)
2015. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy kicsit nem eszik, nem alszik, nem szól senkihez...aztán egyszercsak jön a következő...

az élet már csak ilyen...

2015. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!