Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ehhez van joga egyáltalán a...

Ehhez van joga egyáltalán a tesómnak?

Figyelt kérdés

Kaptam egy TV-t ballagásomra mamától (apukám anyukájától, szüleim elváltak, tesóm a nevelőapámtól van) És azg mondta, hogy az CSAK AZ ENYÉM! De mindig tesóm néz TV-t, Nekem oda se adja a távirányítót, Volt, hogy elvitte magáva l a távirányitót csak hogy ne nézzek TV-t. Ezt elmondtam anyáéknak, de azt mondták, hogy ki van nyílva a csipám, ne veszekedjek tesómmmal, mert én szeretnèk TV-t nézni. Meg még egy Forma-1-es törölközőt kaptam (annyira szeretem, hogy az nekem szinte már "szent"). Azt meg összeakarta firkàlni. Tesóm 8 éves


14/F



2015. aug. 27. 18:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Még olyan kicsi, hogy nem ért semmit. Ha nem tetszik a viselkedése üsd meg, abból majd tanul.
2015. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Tévét távirányító nélkül is lehet használni... Ezt kettőtöknek kell lerendezni, és ne szólj nagyanyádnak, mert a "kis cukimukinak" megint igaza lesz.. Keverj le neki néhány Bud Spencer pofont, és fenyegesd meg, zsarold meg! Ezt csak így lehet. :/
2015. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Állj a tv elé XD

Amugy szedd ki az elemeket a távirányitóból...vagy vidd be a szobádba a tv-ét amikor egyedül vagy otthon....Egyébként joga nincs de ha nem szeretnéd feljelenteni

akkor ez nem sokat számit :/

Amugy keverj le neki egyet amikor senki sem látja...

13F

2015. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
96%
nemhinném hogy egy 8éves erősebb nálad úgyhogy ne hagyd hogy elvegye. Te csak erősebb vagy nálad. Mutasd meg ki az úr! :D
2015. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Egy sunyi halk pofon megold mindent. Na meg legyel kemeny. Odamesz kiveszed a taviranyitot a kezebol oszt csa. Elkezd bogni szaladnak odahozza.

Mitortent????

Elesett.

Beutotte ezt azt.

Es tartsd fent benna azt az erzest hogy egy kis gyenge fos hozzad kepest es te vagy az Alfa;)))

Sok sikert!

2015. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A TV a szobádba van? Ha igen, akkor megfognám és kiraknám, aztán rácsapnám az ajtót. Ha meg elcsórja a távirányítót, akkor azzal verném fejbe. (Na jó, nem. Az nagyon fájdalmas, de egy taslit biztosan kapna.) Akkor még megérteném anyud reakcióját, ha fél órát nézné rajta a kedvenc meséjét, de így, hogy konkrétan kisajátítja nem.
2015. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen az én szobámba van a TV. De ha adnék neki egyet, akkor meg "megzsarolna" a nevelőapám, hogy elveszi a telefonomat. Volt, már ilyen, Anya nem tesz semmit ez ellen,én meg nem tudok. Számítógépet pedig nem használhatom. (Azt is csak tesóm) Egyszer azért kaptam fejest, met felcsuktam.
2015. aug. 27. 19:00
 8/21 anonim ***** válasza:
14%

A testvéred azért viselkedik így, mert féltékeny. Féltékeny arra, hogy neked van egy olyan nagymamád, aki csak a Tiéd, csak téged ajándékoz meg drága holmival. Érhető, hogy egy 8 éves gyerek még ezt nem érti, de nem is egészséges a közös lakásban élő gyerekek között ilyen nagy különbséget tenni az ajándékozásban. Megértem, hogy örülsz a külön ajándéknak, de próbáld megérteni a tesód viselkedését is. Érzi, hogy valami nem jó számára, valamiből ki lett zárva, de az életkora miatt csak ilyen bután tudja kifejezni a féltékenységet.

Nem hinném, hogy a verekedés segít a megoldásban, inkább csak elmérgesedik tőle a helyzet.

2015. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
És a saját anyád nem áll ki melletted? Atyaég. Kitartást. :S
2015. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
#8 Na persze, legyen liberális... Amikor a számítógépet se használhatja, hogy esetleg chateljen, de a tesója kisajátíthatja a saját tvjét... Kérdező, ha asztali gépetek van, akkor amikor egyedül vagy, szedd szét, és húzd ki a tápkábeleket a lapból >:) :D >:3 Ha laptop, akkor meg jelszavazd le a biost XD
2015. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!