Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért gyerekes a bátyám?

Miért gyerekes a bátyám?

Figyelt kérdés
1-jén töltötte be a 18-at,és még mindig meséket néz. (pl.bakugan,yugioh,ninjago stb.) Meg sok gyerekes dolgot csinál.Példát erre nem írok.

2015. szept. 6. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mert ő ilyen. és akkor? semmi baj nincs ezzel.
2015. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátom majdnem 30 éves, narutot és egyéb animációs filmeket néz, és animés találkozókra jár. Aki ilyen, az ilyen :)
2015. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Az anime nem mese:D
2015. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja az anime az más tészta.
2015. szept. 6. 12:28
 5/18 Argloss ***** válasza:
100%

Mondjuk ezek pont animék. Ettől függetlenül szerintem nem gyerekes mesét nézni. Szerinted hány felnőtt nézte meg a Jégvarázst? Mennyire volt népszerű a Gru?

Ha körbepisili a szobát, meg két hétig hisztizik, mert megetted a sütijét akkor gyerekes. Majd felnő ha rá lesz kényszerülve.

2015. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna gyerekes? Aki sci-fit néz, az mit csinál? Mese az is.
2015. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Animéket én is nézek, az nem mese csak sokan abban a tévedésben vannak h mivel rajzfilm így biztos gyereknek való. Pedig nem.

Ha pedig videojátékozik az se az mert a 16 meg 18 + nem poénból van a dobozán.

Persze ha letölti akkor mindegy.


Valami konkrétumot mondanál ?

2015. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy mi az anime,és hogy sokan nézikk felnőttek is. (Én is nézek azért néhányat.)Meg azt is tudom,hogy a videójátékok azok nem 16,illetve 18

éven aluliaknak lett kitalálva.Visszatérve a mesékre én a brónykról annyit,hogy ők nem melegek és az MLP-t (My Little POny) nézik felnőttek is.És még annyit,hogy én nem vagyok brony.

2015. szept. 6. 16:44
 9/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki betölti a18-at és hivatalosan felnőtté válik, attól még nem fog felnőni. Ezért nem értem, hogy sok kérdésnél, miért mondják azt, hogy "18 múlt, azt csinál, amit akar", figyelembe nem véve azt, hogy akkor az se érdekelje a szülőket, ha drogozik vagy valami őrültséget csinál. Oké, itt nem erről van szó, tudom, kicsit elkalandoztam. A lényeg, hogy a 18-as számtól még nem nő fel valaki ténylegesen.
2015. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

A Yu-Gi-Oh! 100000x értelmesebb es több mondandóval bír mint szinte akarmelyik sorozat vagy film manapság. Kicsit több tiszteletet neki mint sem hogy bakugannal meg ninjagoval egy mondatban vesszővel elválasztva felsorolni.

Amúgy meg a kerdésedre válaszolva mai világban hiába lesz nagykorú 18éves nem jelent semmit kb. Túlzottan nagy a kényelem és nem is kényszeriti a tarsadalom se hogy felnőljön. (Annélkül hogy nem látta volna a Yugioh-t nem is :D:D). Nem dolgozik még nincs saját családja komoly gondjai ami miatt megkellene valtozni vagy legalább ,,felnőttesen" viselkedni. Majd ennek is eljön majd az ideje (vagy is az esetek 60-70%-ban). Amúgy nem tudom de a kerdés meg a leírás alapján nem vagy te véletlenül lány?

2015. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!