Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem a közös albérletünkbe...

Nővérem a közös albérletünkbe heti 4-5 alkalommal hozza fel a barátját, aki ott alszik. Együtt fürdenek és együtt főznek. Normális, hogy engem zavar a barátja jelenléte, nem tudok pihenni ha ott van?

Figyelt kérdés
A barátja kollégista, de sokszor nálunk alszik. Nem tudom miért, de ha ott van, akkor ideges vagyok, annak ellenére, hogy nővéremmel külön szobánk van. Bár együtt fürdenek és főznek, így a rezsiből csak mininális mennyiséget fogyaszt, volt már rá példa, hogy én takarítottam utánuk és észrevettem, hogy azt a kaját, amit kettőnknek vettem, abból a fiú is evett. Szerintetek van jogom szólni? Még akkor is kiparancsolhatnám a srácot, ha nem jár nekem anyagi kárral a jelenléte, hanem mondjuk kitalálják a nővéremmel, hogy nem eszik, nem fürdik ott, csak aludni jár be? Mert én azt se nagyon szeretném, hogy heti 1-2 alkalomnál több időt töltsön el nálunk.
2015. szept. 13. 09:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
31%

Most komolyan, a pár soha ne aludjon együtt, csak hipp-hopp költözzenek össze?

A kaján én is kiakadnék, de nem értem miért zavarna hogy ott van. Mikor közös albiban laktam 5 másik (eleinte idegen) emberrel, akkor is tök alap volt hogy valakihez jön vendég, akár haver, akár barát/barátnő, akár tesó... Annyi volt, hogy ne hangoskodjanak este 10 után. Nem értem ez téged miben akadályoz.

Mondd meg, hogy a kajádat ne egyék meg, a szobaajtódat meg csukd be, és ennyi.

2015. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18%
20-as: pár száz forint egy rigli. A régi albérletben az volt, a mostaniban meg kulcsra zárható a fürdő, a wc meg a szobám is. Miért életképtelen sok ember?
2015. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

> A wc, fürdés meg nálam azért volt stresszes, mert olvasd el itt a kérdéseket. Egy csomó neveletlen paraszt van, akik a kopogás fogalmát sem ismerik.


A lányom is akkor elégelte meg a kollégiumot, amikor a fiúk még az ajtót is leszerelték a női zuhanyozóról.

2015. szept. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
37%

Válaszom a #18-as kommentre

>A fiú szülei nagyon tehetősek, még azt is megtehetnék, hogy saját lakást vegyenek neki, nem hogy albérletet fizetni.


A tehetősek tudnak igazán szarrágók és élősdiek lenni. Így harácsolják össze a vagyonukat.

2015. szept. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
64%
Előző: a tehetősek közül is van, aki nem akar mindent készen a gyereke popója alá tolni, azt meg különösen nem szokták értékelni, ha a fiuk barátnőjének a húga akarja megszabni, mire költsék a pénzüket.
2015. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igazad van. Nem egészséges hárman kvázi együtt élni. Szerintem ez egyszerűen intelligencia kérdése. És érdekel, sikerült-e megoldani...
2015. okt. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!