Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hány testvéretek van? Milyen...

Hány testvéretek van? Milyen a kapcsolatotok? Hány év van köztetek? Milyen nemüek vagytok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 21:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 testvérem van. A legidősebb tesóm a bátyám 2 évesen halt meg nem sokkal nővérem születése előtt, igaz bátyám betegen született már akkor szülés előtt jó pár hónappal tudták az orvosok hogy nagyon beteg és lehet halottan fog már megszületni. Igaz 2 évet kapott még az élettől, nagyon beteges volt, sosem beszélt és még járni sem tanult meg. A nővérem makk egészségesen született, aki most 28 éves. A szüleim csak 2 gyereket akartak, de mivel a bátyám sajnos meghalt és a szüleim jobb anyagi helyzetbe kerültek a rendszerváltás után nem sokkal akkor döntöttek el hogy vállalnak még egy gyereket. De igazság szerint két gyerek lett belőle mert ikrek vagyunk, de kétpetéjűek, én fiú vagyok az ikerhúgom meg lány. Mindketten 23 évesek vagyunk csak a poén az egészben az hogy a húgom fél órával később született mint én valamiért, és az már egy másik napra esett így a születésnapunk nem egy napon van, de általában mindig hétvégén tartjuk meg a nagy családdal, de úgy külön napon vagyunk köszöntve. A másik poén az hogy én jobbára édesanyámra ütöttem külsőre legalább is, és eléggé hasonlítok nagybátyámra aki anyumnak az öccse mert ők is hasonlítottak egymásra. A húgom inkább apánkra ütött, ő magasabb is nálam meg arcra fiatalosabb is, igaz apánk is 5 centivel alacsonyabb anyánknál és 2 évvel fiatalabb is, de apánk idősebbnek néz ki erre viszont én ütöttem mert sokan 28 évesnek néznek kb, a húgom meg 18 évesnek néz ki. Jellemre szinte egyformák vagyunk, annyi különbséggel hogy a húgom már 3 párkapcsolaton van túl és 1éve él külön a barátjával, nekem még sosem volt barátnőm leginkább a kövérségem miatt utasítottak el a lányok, bár most nekem is van kialakulóban valami, igaz én még a szüleimmel élek, jobbára segítem őket a ház körüli munkába mert apám már nem nagyon bírja a talpalást, és nagy házunk van. A nővérem már rég külön él, és van egy szép kislánya is már és már tervezik a kis tesót is. A húgom is szeretne már gyereket bár a párjával úgy döntöttek még várnak vele 2-3 évet ameddig el nem készül normálisan a házuk. A húgommal szinte együtt éltük le az életünket, sokan akik nem ismertek minket azt hitték szerelme pár vagyunk, együtt jártuk végig az összes iskolát, együtt jártunk el bulizni is többnyire, közös hobbink volt sokáig, és a szakmánk is egyforma és egy munkahelye is dolgozunk csak külön üzemben és külön műszakba lettünk kihelyezve, mert engem oda akartak ahová jobbára férfiakat akartak, a húgomat meg inkább irodistának alkalmazták és csak elméleti jelleggel végzi a munkát.
2015. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
100%

Nincs testvérem.

17/L

2015. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Van egy 19 éves húgom. 6 év van köztünk, .. szererem, mert gyerekes. :)
2015. okt. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
nekem van 8 tesvér eböl 5 fiú 3 lány nem jól jövünk ki sokat veszekszünk
2015. okt. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
1 nővérem van, én 24, ő 27, lányok vagyunk, jó a kapcsolatunk, más a személyiségünk, így vannak súrolódások, viták, de semmi komoly.
2015. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

egy "fél-öcsém" van. 16 év van köztünk.

21/N

2015. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

2 testvérem van.

A kapcsolatunk nagyon jó, hiába lakunk messze egymástól.

Minden nap beszéltünk telefonon, facebookon. Havonta egyszer minimum találkozunk is, sosem felejtkezünk el egymás szülinapjáról, mindig veszünk egymásnak ezt-azt, és ha pl az egyikőnk segítségre szorul, akkor mindig segítünk egymásnak, tanáccsal, pénzzel, akárhogy.


ÉN: 22N, tesómék 33N és 28N

2015. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

bátyjám 42

nővérem 41

én 33

húgom 31


megvagyunk, jól vagyunk, de egyikőnk se omlik a másik nyakába. inkább felnőttkorunkra lett normális a kapcsolat.

mindannyian családosok vagyunk: bátyjámnak 2, nővéremnek 4, nekem 1 (plussz várom épp a másodikat), húgom szintén egy gyereke van.

2015. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok 13 éves, a lánytestvéremmel ikrek vagyunk. Egy osztályba járunk, hatosztályos gimiben. Nagyon szeretjük egymást.
2015. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
1 féltestvérem van, nem nagyon ismerjük egymást. 1-2 évente találkozunk, de nekem sok, megkértem apám, hogy ne hozza magával mikor velem találkozik annyira elviselhetetlenül neveletlen. Ô 7 körüli fiú, én 22 éves lány.
2015. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!