Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hány testvéretek van? Milyen...

Hány testvéretek van? Milyen a kapcsolatotok? Hány év van köztetek? Milyen nemüek vagytok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 21:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én is 30-at mondanék, utolsó, esetleg 28-at. Voltak fiatalabb barátnőim, középkorú vagyok, elég t*knyosak voltak, nem tudtam nagyon mit kezdeni velük. Érettlenek. Attól, hogy valaki 19-20, még nem nő, ebben egész biztos vagyok. De most nem ez a lényeg.
2015. okt. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Én 21

Tesóm 24

Mindketten lányok vagyunk. Nekünk gyerekkorunk óta rossz kapcsolatunk van. Általában fél napot egybe nehezen viselünk el egymás mellett mert annyira más temperamentumunk van

2015. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Tobi Hurwitz válasza:
55%

16/N

5 testvérem van, 4 öcsém 1 hugom.

Fiu 15 eves, masik 13, ikrek 11 hugom 6 eves.

Nagyon jo a kapcsolatunk.

A 13 eves ocsemmel sokszor elmegyek setalni a dunahoz beszrelgetni :)

2015. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nekem nincs testvérem, egyke vagyok. 26/F
2015. okt. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
En lany vagyok es van egy 3 evvel fiatalabb fiutestverem. Kapcsolatunk eleg viharos, sokat veszekszunk, de azert eleg jol kijovunk egymassal. Jol el tudunk beszelgetni szinte barmirol bar azt egyikunk sem ismerne el nyilvanosan,hogy kedveli a masikat :P
2015. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
kettő nővérem és egy bátyám van, 6, 2 és 4 évvel idősebbek nálam. a fiatalabbik nővéremmel és bátyámmal nagyon jó a kapcsolatunk. az idősebbik nővéremet viszont nem kedvelem túlzottan, semmi durvaság, csak ezt folyamatosan értékeltetem vele.
2015. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

2 testvérem van.

Én 15f

Báttyám 18f

Nővérem 21n

3 évente születtünk.

Báttyám Magyarországon él apámmal, én anyámmal+pasiával, és nővéremmel Angliában.

(Szüleim elváltak mikor 6 éves voltam)

És anyám élettársának van egy fia (15f) aki az anyjával él (most senki nem tudja hol lakik, állítólag már németbe..) de vele viszont sose volt olyan közeli a kapcsolat, mindig évente találkoztunk, de hisztis, hazudós, túl gyerekes volt stb.

2015. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!