Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a párommal?...

Mit csináljak a párommal? Egyáltalán nem érdeklem, nem csinálunk közös programokat, semmi nem érdekli.

Figyelt kérdés

Állítólag az előző barátnőivel is ilyen volt, mert ők is mindent megcsináltak neki - mosás, főzés, takarítás, asszonyka kirittyentve, nedves öllel, akcióra készen, non-stop. Igen, sajnos ezt én is elmondhatom, hogy megtettem neki, és látom is rajta, hogy talán emiatt nem érdeklem már annyira. Valahogy fel kellene éleszteni benne a vadászösztönt, hogy ne legyen teljesen biztos afelől, hogy engem nem veszíthet el, és mindig kéznél leszek neki. Tudom már, hogy az is baj, hogy nincs sok önbizalmam, de hogyan lehetne, hogyha tőle nem kapok pozitív visszajelzéseket? Se egy "szép vagy szivem", vagy "jól áll neked ez a szoknya". Semmi. Hiába sminkelek, tartom karban a hajam, és a testem, öltözködöm szépen, ha teljesen levegőnek néz, s emellett van képe azt mondani, hogy szeret engem. Már nem tudom mit tegyek. A szakítás csak a legvégső megoldás lehet, szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot, hiszen szeretem. De fáj, amit művel. Hogy semmibe vesz, nem foglalkozik velem, nem csinál velem közös programot, mert elmondása szerin, ha velem lenne, elhanyagolná a haverját(!!!), velem meg ugye minden nap "együtt van", mert velem lakik. De nem az otthoni, megunt, megszokásból tartott, megbízható, de porosodó bútordarab akarok lenni, hanem az a csaj, akiért anno annyi hónapon át majd' megszakadt, hogy megszerezze, borral, romantikával, és tüzes szeretkezésekkel. A régi énjét akarom visszakapni, vagy legalábbis valami hasonlót.

Ötletek, hogy mit tehetnék? Előre is köszönöm.

23L 22F



2015. nov. 20. 21:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Édesem, miért akarod a legszebb, fiatal éveidet egy olyan kisfiúra pazarolni, aki nem szeret, nem tisztel?

Egy 22 éves pasinak könyörögni kell a szexért? Jézusom, ha ez nem nyitja fel a szemed, akkor mi?!

Miért alázod meg magad? Hol az önbecsülésed?

Kiraknám, mint macskát sz..ni! Húzzon a haverhoz, éljen vele!

Pontosan az vagy, egy porosodó bútordarab az életében. Előbb-utóbb jön egy másik csaj (nem biztos, hogy szebb, okosabb, ügyesebb lesz nálad, csak naivabb) és ő fog dobbantani.

Ráadásul, az ilyen fajta kölyköknek szokásuk a taktikázás. Elhanyagol, nem foglalkozik veled, eljutsz arra a pontra, hogy te érzed magad rosszul, te mondod ki a szakítást, így az lesz, hogy miattad jutottatok el idáig. Ő gyáva szakítani és a szemedbe mondani, ingyencselédnek jó vagy, de már nem érez semmit irántad.

Keress egy férfit gyerek helyett.

2015. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is alázásban akarsz élni, akkor ne szakits, majd õ fog szakitani veled, hiszen már csak egy cérnaszál van közöttetek.Hogyan lehet valakit szeretni,amikor nem viszonozza?Fiatal vagy és alázott,hiányzik ez neked?
2015. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen magyarazat utan, hogy nem akarja a haverjat hanyagolni....tudod ki maradna vele.Teged hanyagolhat?Veled egyutt van minden nap? Es a haverral? Vele biztosan tobb idot tolt mint veled.Biztos vagy te abban, hogy csak haverok?
2015. nov. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak erősíteni tudom az előttem szólókat. Nekem is.volt ilyen kapcsolatom, és utólag butának érzrm magam, hogy megalázkodtam egy parasztnak. Ma már boldog kapcsolatban élek akivel rövidebb idő alatt többre jutottam, mint az exemmel évek alatt. Ne hagyd magad, fiatal vagy, egyszer neked is lesz olyanod, aki megbecsüli a törekvésed. Tanulj ebből, és keresd a boldogságot!
2015. nov. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne alazd meg magad ennyire, már 22 évesen... a kedvebe jársz, megcsinalsz neki mindent.. cserébe mit kapsz vissza?? semmit, még az önbizalmad is elveszi.

miért vagy egyáltalán vele? a szeretet, vagy kis egészséges féltékenység jelét sem mutatja.. jó vagy neki néha üríteni meg a koszos gatyáját kimosni... de többre nem tart...

keress olyat aki megbecsül és érezteti veled hogy gyönyörű vagy, és te vagy s tökéletes számára... jelentem vannak még ilyen pasik!! akikből évek után sem száll ki a romantika.

a szülinapjaig még van pár nap, nyugodtan szakits vele ettől függetlenül.. jó azért ne a szülinapjan, de előtte lévő héten miért ne?

2015. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Más a segged is kinyalná hogy veled lehessen!
2015. nov. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%

Azért rettentő szomorú, hogy fiatal nőként ennyire semmi önbecsülésed és így szarba nézed magad.

omunikálni nyilván próbáltál már vele, hogy ez így nem jó, láthatóan vastagon tojik rád, te emg loholsz utána, mint valami kiskutya, akit arrébb rúgnak. EZ rettentő szánalmas, ne is haragudj, hiába szereted, egy határt meg kéne húzni.

2015. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29%

17# gratulálok, rúgj bele még egyet abba, aki a földön fekszi! Lepontoztalak.

Kérdező, semmi értelme vele maradni. Tudod manapság a jólelkű nők szánalmasak, unalmasak. Hagyd ezt a pasast, legyél szemetebb, több esélyed lesz a boldogságra. Én ezt a saját bőrömön tapasztaltam, mindig én voltam az aki jobban szeret, de a hányadék ex fontosabb volt, vagy a haverok... Na nem.

2015. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
En a szülinapja elõtt szakitanék a gazemberrel!Neki nem fáj,ami neked, akkor a szülinapján sem fog fájni!
2015. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén, ki nem szarja le magasról ezt a rák pontozósdit? Verjed erre akkor. A kérdezőnek arra lenne szüksége, hogy észrevegye végre magát, mennyire nevetséges, ahogy megalázkodik egy olyan senki kedvéért, aki kutyába sem veszi...
2015. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!