Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a párommal?...

Mit csináljak a párommal? Egyáltalán nem érdeklem, nem csinálunk közös programokat, semmi nem érdekli.

Figyelt kérdés

Állítólag az előző barátnőivel is ilyen volt, mert ők is mindent megcsináltak neki - mosás, főzés, takarítás, asszonyka kirittyentve, nedves öllel, akcióra készen, non-stop. Igen, sajnos ezt én is elmondhatom, hogy megtettem neki, és látom is rajta, hogy talán emiatt nem érdeklem már annyira. Valahogy fel kellene éleszteni benne a vadászösztönt, hogy ne legyen teljesen biztos afelől, hogy engem nem veszíthet el, és mindig kéznél leszek neki. Tudom már, hogy az is baj, hogy nincs sok önbizalmam, de hogyan lehetne, hogyha tőle nem kapok pozitív visszajelzéseket? Se egy "szép vagy szivem", vagy "jól áll neked ez a szoknya". Semmi. Hiába sminkelek, tartom karban a hajam, és a testem, öltözködöm szépen, ha teljesen levegőnek néz, s emellett van képe azt mondani, hogy szeret engem. Már nem tudom mit tegyek. A szakítás csak a legvégső megoldás lehet, szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot, hiszen szeretem. De fáj, amit művel. Hogy semmibe vesz, nem foglalkozik velem, nem csinál velem közös programot, mert elmondása szerin, ha velem lenne, elhanyagolná a haverját(!!!), velem meg ugye minden nap "együtt van", mert velem lakik. De nem az otthoni, megunt, megszokásból tartott, megbízható, de porosodó bútordarab akarok lenni, hanem az a csaj, akiért anno annyi hónapon át majd' megszakadt, hogy megszerezze, borral, romantikával, és tüzes szeretkezésekkel. A régi énjét akarom visszakapni, vagy legalábbis valami hasonlót.

Ötletek, hogy mit tehetnék? Előre is köszönöm.

23L 22F



2015. nov. 20. 21:15
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Szia kedves kérdező! Azóta mi lett veletek?
2016. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Idén márciusban vége lett. Áprilisban költöztem tőle el, egy hétre rá odaköltözött az új, 17 éves nője. Azóta is együtt vannak. Nekem nincs senkim azóta.
2016. okt. 24. 22:34
 23/24 anonim válasza:

Oh hát igazán sajnálom :( reméltem, hogy pozitív irányba változott a kapcsolatotok.

Azért akadtam rá erre a kérdésre mert hasonló helyzetben vagyok és már ötletem sincs mit csináljak... de 3. fél biztos nincs a dologban. Csak a sok felesleges veszekedés a múltban.

Kívánom, hogy rád találjon egy olyan férfi akit megérdemelsz. :) x

2016. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Helló!

Eltelt egy újabb év, találtál azóta olyat aki rendes és megbecsül?


És az előttem kommentelő, veletek mi lett?

2017. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!