Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? Illik elfogadni a...

Mit tegyek? Illik elfogadni a testvéreim segítségét?

Figyelt kérdés

Szülők nem régen haltak meg. Külföldön földtulajdonos vagyok, állattartással is foglalkozom. Egyszerűen nem engedhetem meg magamnak, hogy hazautazzak a temetésre.

Egyik nővérem felajánlotta, hogy kifizeti a repülőjegyemet.

Közösen viszont úgy döntöttek, hogy mivel a családi házat eladtuk, ezért az érte kapott pénz legyen teljes egészében az enyém, forgassam bele a földembe. (Ettől tartok egyébként, nem szívesen fogadnám el az egészet, de a pénz jól jönne).


2015. dec. 6. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

egyébként az, hogy külföldön élsz hogy jön ahhoz, hogy bármit is tudnál az állattartásról?

nem értem az összefüggéseidet (érted?



Olyan buta vagy hogy nem latod at a kerdes lényegét , sőt azt sem tudod erterlmezni amit irtam. Sajnalak!

Mond azt aki kulfoldon állatot tart Földet művel annyira szegeny hogy repjegyre nem futja.


Vagy hogy egyedul van az állatokkal???


Tök mindegy nem állok le veled vitatkozni hisz minden hozzászólásodnal bele kel kotnod valakibe. Most ram eset a szerencse!!!

Ha valaki nem ert veled egyet akkor fujod a hulyesegedet.

Utolso hozaszolas egyáltalán nem értelme .

De azt kiragadtad hogy kulfoldon lakom!! Igen mert a kérdező is!!! Es pont azert tudom hogy mi mivel jar ez!!!

Itt befejeztem ha. Meg. A. Kerddezovel nem is ertek egyet leegalabb a meghalt szulei tiszteletére nem fogok itt lealni veled vitatkozni!

Primitiv!!!

2015. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

46%-os, te komolyan ennyire hülye vagy, vagy csak szövegértelmezési problémáid vannak?


1. Gondolom te mint atyaúristen pontosan tudod hogy kinek hány fillér lapul a zsebében és mit engedhet meg, meg mit nem.

2. A testvér ajánlotta fel hogy fizeti a hazautat, ez miért "marok tartás"? Szöveg értelmezés egyes.

3. A testvérek döntöttek a pénzről nem a kérdező, ha nem tűnt volna fel, ő pont hogy nem akarja elfogadni.

4. Biztos szar gyerekkorod lehetett ha azonnal mások kárát kívánod...

5. Szó nem volt itt arról hogy a pénz miatt menne haza...nem mellesleg a pénzt utalni is tudják, ahhoz nem kell utazgatni.

6. Vicces hogy te nevezel primitívnek valakit ilyen stílussal.

2015. dec. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Aki fizetné a repülőjegyemet az szintén külföldön él...
2015. dec. 7. 05:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!