Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Titeket mikor hív fel a...

Titeket mikor hív fel a testvéretek?

Figyelt kérdés
Engem azóta hív csak, mióta előfizetéses lett és korlátlanul beszél(ezelőtt mindig én hívtam hogy mi újság velük, meg hogy vannak de nekem ez nem volt ingyenes mégis rászántam azt a pénzt). Elmondja, hogy miket vásárolt, dicsekszik hogy nekik milyen jó, (nem vagyok irigy, örülök, hogy jól élnek), de ez nagyon nem tetszik, hogy csak ezért hív fel, ezelőtt meg nem is keresett és nem is érdekli, hogy velünk mi van. Ti hogy mondanátok meg neki, hogy ez zavar titeket? (Tudni kell róla, hogy megsértődik ha valami nem úgy van ahogy ő gondolja, szóval nem könnyű eset). Nagyon összeveszni nem akarok vele, de mégis nagyon bánt ez az egész.
2015. dec. 29. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor anyánk felhívja a figyelmét arra, hogy szülinapom, vagy névnapom van.
2015. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyik tesómmal én minden nap beszélek. Vagy Ő hív vagy én. Megbeszéljük kinek milyen volt a napja. A másikkal csak akkor hív ha éppen pénzre van szüksége. Én alkalmakkor azért megkoszontom.
2015. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-4-5 havonta, ha valami családi esemény van, vagy kérni akar valamit.
2015. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekli, minek hívjon?

Nekem nincs testvérem, a páromnak van, évi 1-2 alkalommal hívja, ha valamit kérdezni akar vagy ilyesmi. Sosem voltak nagyon közeli kapcsolatban, bár nincsenek rosszban sem. De elég az, amit hallunk róla az édesanyjától, akivel azért gyakrabban találkozunk.

A páromat sem hívom soha, anyámmal is 2 havonta beszéltem (csak akkor kapcsolta be a telefonját, ha fel akart hívni, így mindig ő hívott. szerettem, de nem az a kommunikatív fajta)... Nem mindenkinek nagy az efféle igénye, illetve van, aki személyesen szeret beszélni, telefonálni utál s abban neki semmi jó nincs, csak akkor teszi, ha gyorsan meg akar mondani valamit 20 másodperc alatt. Én igen verbális vagyok, csak telefonálni utálok, a távol lakó rokonokkal ritkán, hosszan beszélek, de sokkal jobb személyesen. Akikkel úgyis találkozom 1-2 hetente, azokkal minek beszéljek telefonon, ha épp nincs valami komoly oka? Pl. anyóssal előre megbeszéljük, hogy mikor ugrunk be s akkor úgy készül. Mivel közel lakik, élőben számolunk be arról, hogy mi van velünk.

2015. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Unokatesóm van, de egyáltalán nem hív, de nem csak telefonon hanem sehogy.
2015. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor, ha kell neki valami. Ha látom, hogy ő hív, tudom, hogy valamire szüksége van, általában pénzre.
2015. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik csak akkor, ha kell neki valami, a másik egyáltalán nem.
2015. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmikor. Kitörölték a számomat a telefonjukból.
2016. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!