Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok, jo, hogy van idosebb...

Lányok, jo, hogy van idosebb fiutesotok?

Figyelt kérdés

Nyilván azoknak szól a kérdés, akiknek van vagy szeretnének, az mar lehetetlen, hogy legyen, de elképzelve miert lenne jo/rossz?


Es akinek van, miert jo vagy epp nem, hogy van?


A korotokat is írjatok le legyszi :)



#fiú #lány #rossz #testvér #kapcsolatotok egymással
2015. dec. 31. 15:13
1 2
 11/16 nikiii2 válasza:
1 bátyám van 23 éves. Néha sajnálom hogy nincs hozzám hasonló korú testvérem de ez így jó mert rengeteget tud nekem segíteni 12/l
2015. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Nekem van egy 19 éves bátyám, és nagyon hullámzó a kapcsolatunk.

Sokat jár inni, fura baráti köre van, eléggé elszállt magától.

Mostanában kevésbé értjük meg egymást, sok a szóváltás, de remélhetőleg idővel "kinőjük" ezeket.

16/L

2015. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kettő is van. Néha jó volt, de sokszor nem annyira. Nem szerettem harmadik gyerek lenni, a bátyáim mindig okoskodtak, próbáltak lenyomni, sokszor nem hagytak békén. A kisebbiket gyakran szívatják, sajnos.

29 éves vagyok, most már elvagyunk, mert felnőttünk és nem élünk együtt.

2015. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 bátyám van. Imádom mindet egytöl egyig. Anyukámék örömére én rosszabb lettem mint Ők 4-en együtt. :D Négy fiú zsiványsága veszett el apró lányban. :) Mindent megtanultam amit nem kellett volna. :) (szüleim örömére) Persze rengeteg jó dolgot is. Örülök, hogy Ők vannak nekem.

Miattuk lettem az aki most vagyok. Mára már mind felnőttek vagyunk (ki-ki a maga módján) és mindig számíthatunk egymásra. :)


25/N

2016. jan. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nekem nem jó, így alakult. az enyém is egy ingyenélő szemétláda, nem tanult, otthon lakik, barátai nincsenek a saját hibájából, csak a rezsit kell rá költeni, sosem beszélgettem vele, csak az "add ide a sót" témákat, van mellette, miatta kudarcom, bűnöm is. Röviden, jót nehezen tudok róla mondani, dehogynem, a havat elsepri.

Számomra hihetetlen, ahogy írtatok itt néhányat a bátyáitokról, akiknek normális, szerethető a kapcsolata, én ezt nem ismerem és ezért nem hiányzik. De már ezen nem kesergek, így alakult.

(30 fölöttiek vagyunk)


Az etykék hsz-ását megértem, hiszen én meg jobban örültem volna, nincs vagy ha fiatalabb lánytestvérem vagy nővérem lenne. Gondolom én, sosem tettünk volna keresztbe egymásnak. Aztán meg kitudja...

2016. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én nem bírnám elképzelni nélküle, nagyon jó hogy van. Bár nem lakik itthon, hétvégente hazajön, és fősuli mellett dolgozik, maga fizeti az albérletét.

én 13/L a bátyám 20

2016. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!