Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyók! Ti hogyan reagáltatok...

Bátyók! Ti hogyan reagáltatok arra, amikor a húgotok először bemutatta a pasiját?

Figyelt kérdés

Nem féltettétek őket? Vagy nem éreztétek azt,hogy "az én húgomhoz senki sem nyúlhat"? :D

Csak azért kérdezem,mert jövő pénteken fogom bemutatni a családnak a barátomat,és az én bátyám mindig nagyon féltett engem (mondjuk erre meg is volt az oka,egyszer ő mentett meg egy majdnem balesettől),és mindig hangoztatta,hogy nekem soha nem lehet barátom. :D



2016. jan. 2. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem aki igy reagal az nem teljesen szazas.


En nem reagaltam sehogy, megismertem aztan kesz. Nem keltett bennem semmilyen erzelmet, plane nem negativat.

2016. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Csak viccelt attól függ hogy milyen az első benyomás de egy picit mindig neheztelni fog elsőre
2016. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém is nagyon féltett :)

Nálunk annyi volt a kikötés, hogy a srác ne legyen az ő ismerőse, barátja, haverja. Mert neki az nagyon kellemetlen lenne.

Ha együtt mentünk bulizni, akkor is mindig rám szólt, hogy inkább menjek haza, mert ő nem tudja nézni, hogy odajönnek hozzám pasik, meg hogy iszom alkoholt (nem ittam egyébként sokat, de szerintem semennyit se igyak). Mondjuk én ezen csak röhögtem, nem vettem komolyan :)

2016. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
csak viccnek szánta:D
2016. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ hogy milyen fajankót viszel haza. Előfordulhat hogy esetleg nem lesz szimpatikus neki, és azt nem fogja díjazni.
2016. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
57%
Nem nagyon érdekelt. Persze aztán melléfogott vele, de mindegy. :D
2016. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ mennyi idős a bátyád, ha már felnőtt akkor egyből le tudja venni hogy mire számíthatsz a gyerektől és ha nem lát rajta pozitív dolgot, hanem valami felnyírt hajú menő parasztgyerek akkor elképzelhető hogy közétek áll. Ha viszont te 10 éves vagy, a bátyád meg 11, akkor nincs mitől félni.
2016. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én 16,a bátyám 19.
2016. jan. 2. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Húgom első bemutatott pasija 19évesen egy 2m feletti testépítő volt.. Nemigen féltették tőlem...
2016. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám egyből összehaverkodott vele. Ha átjön a barátom akkor húznak be a szobába xbox-ozni meg sörözni. Engem meg faképnél hagynak :D Én 16 barátom 18 bátyám 19.
2016. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!