Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ki a hibás?

Szerintetek ki a hibás?

Figyelt kérdés
a hugomnak fontsabb a barátja,mint a saját testvére. Idáig mindent megbeszéltünk,mindig együtt voltunk,de a barátja befolyásolja. kérjek én bocsánatot?mit tegyek??

2016. jan. 4. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kissé hiányos a történet. Miről van szó?
2016. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
úgy volt ,hogy együtt Szilveszterezünk és lemondta a barátja miatt. utána azt mondta ő nem hibás! és, hogy én kérjek bocsánatot. előtte meg azt mondta vagy megyek vele a barátjához vagy otthon marad. felhozta a régi bűneimet stb. röviden ennyi, de még nagyon sokat tudnék mondani..
2016. jan. 4. 09:04
 3/13 anonim válasza:
ha idáig tényleg mindent megbeszéltek és mindig együtt voltatok akkor beszéld meg vele ezt is. nem kell bocsánatod kérned hogy így érzel, neki kell idővel rájönni arra hogy megtalálja az egyensúlyt a barátja és más emberek között, akik eddig mellette voltak. jelezd hogy nagyon hiányzik az együtt töltött tesós idő, és csináljatok csajos napokat :)
2016. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Jövőre már a mostani barátja nevét is elfelejti. Várd meg amíg megcsalja aztán visszatér minden a régi kerékvágásba.
2016. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

csak nem együtt lakunk...így nehezebb

és én úgy érzem nem vagyok hibás! akárkinek meséltem mindenki velem értett egyet.

2016. jan. 4. 09:09
 6/13 A kérdező kommentje:
rengetegszer csalta már meg. és mindig meg bocsájtott neki! és olyankor én voltam vele senki más.
2016. jan. 4. 09:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem legyél megértő,és türelmes. Egyszer a húgok férjhez mennek,családot alapítanak. Attol még szeretik a testvérüket.
2016. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem beszélünk meg semmi.. 15 éves és "rózsaszín ködben van"
2016. jan. 4. 09:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te. Miért ne szilveszterezhetne a barátjával? Üljön otthon ő is, mert te nem akartál menni?

El kell fogadni, hogy most már mással is foglalkozik, nem csak veled. Te is éld az életedet. Nem telepedj rá a testvéredre, ne akard kisajátítani.

2016. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de én szivesen mentem volna. csak meg se varta mig valaszolok es egybolo ezeket vagta hozzam. persze telefonba mert videken volt. persze hg ra vagom a telefont
2016. jan. 4. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!