Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Öcsémnél drogot találtam,...

Öcsémnél drogot találtam, port, ez már a sokadik eset mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés
Anyám elutazott külföldre de félek ha most szólok neki elrontom az egész kikapcsolódását,ez már a sokadik ilyen alkalom,régen csomó mindent eladott itthonról mikor elkezdtett porozni,aztán mikor elkaptuk leállt és csak füvezett most megint kezdi,valaki könyörgöm segitsen?26/F

2016. jan. 15. 18:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ha a rendőröket kihivom biztos lecsukják....
2016. jan. 15. 18:51
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Csak az öcséd tudna lépni, de ő nyilván nem fog, ill. ha ő is akarná, akkor lehetne valamit csinálni. Aki nem akarja, azt nem lehet megmenteni. Én is kidobnám a szüleid helyében, akármilyen kegyetlen dolog is. Esetleg meg lehetne próbálni összehozni egy volt drogossal, aki pontosan tudja milyen szituban van, hogy beszéljék át a dolgot mekkora hülyeséget csinál, és ne ebben keresse, ami az életből hiányzik neki.
2016. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%
Nézd..te is tudod, hogy ha valaki elindul a lejtőn akkor nincs megállás, hacsak valaki közbe nem lép. A cuccot amit találtál azt semmisítsd meg, leülsz a tesóddal és megmondod, hogy mi a szitu. Mond neki, hogy nem akarod azt, hogy az utcára kerüljön, de azt sem fogod végignézni ahogy tönkrevágja az életét. Tedd választás elé: vagy szépen önszántából bevonul az elvonóra, vagy rendőrség! Az ilyenekkel nem szabad finomkodni, mert mindig igérgetik, hogy ez volt az utolsó, de nem fogják abba hagyni. Lépj fel erélyesen és mond neki, hogy nem később meg majd, hanem MOST kell döntenie, és ha a komolytalanság akár egy apró jelét is észleled, akkor rendőrség. Én ezt tenném.
2016. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
Felnott, semmit nem lehet vele tenni.
2016. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
Nézesd meg vele a Rekviem egy Álomért című filmet.
2016. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Valami fehér cucc,mindegy szóltam anyámnak ,a cuccot elvettem tőle,és ha itt őrjöng vagy valami?Vagy ha a rendőrséget kihivom milyen indokkal hivjam ki?
2016. jan. 15. 19:35
 17/25 anonim válasza:
100%
Rendőröket semmiképpen sem. A szüleiddel sem beszélnék erről a helyedben. Ülj le az öcséddel, és mondd el neki, hogy nagyon, nagyon nagyon gyorsan elváltozik a külsője, de az agya is, és egyre kevésbé fog tudni nemet mondani. Ha akar leállhat, te mellette leszel, ha nem... Akkor biztos, hogy lebukik idővel, majd az utcán találja magát, egyéb férfiakat kielégítve, hogy több adagot szerezzen, amíg pár hónap alatt fel nem zabálja az életstílus.
2016. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
39%
A rendőrök már úton vannak.
2016. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Már anyamnak elmondtam....
2016. jan. 17. 14:08
 20/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mit kellene csinálnod, így nem is adok tanácsot, de ez az én történetem:


A barátomnak a huga(nevezzük Lillának) összejött egy drogdílerrel(Tóni). A Tóni is használta, de inkább eladni szokta. Lilla szülei megtudták h a csávója miből él és el kellett költöznie. Aztán egy nap a Tóni nem adta meg a tartozását az ő dílerének(Doni). A barátommal már külön éltünk, a Lilla a szüleivel szemben egy házban. A Lilla házának melléképületét egy nap felgyújtották. A rendőrök természetesen nem találtak semmit, míg a tűzoltók biztosak voltak benne, hogy nem véletlen volt. A rendőrség korrupt, lefizethető. Lilla nem szakított Tónival. Rá egy hétre a mamáék (lilla szüleinek) házát támadták meg és a kiskutyájukat legyilkolták. A rendőrség most sem csinált semmit. Lilla még mindig szerelmes. Tónit túladagolásban szállították kórházba és meghalt. Valószínűleg valamit kevertek a divatdrogjába a cimborái, de a rendőrség tehetetlen. Lillát megfenyegették hogy ha nem fizeti vissza a csávója sz**rjait, akkor őt eladják külföldön. Az egész család rettegett, hogy mikor ölik meg őket álmukba. Lilla elment prostinak, a mamáék a mai napig rettegnek. Mi pedig vettünk a barátom szüleinek 3 olyan kutyát, ami megvédi őket. Végül az egyik politikai párt feljelentgetései vetettek ennek véget. Leváltották a helyi rendőrfőkapitányt és rögtön meglett mindenki. Lilla összeroppant és egy intézetben tölti napjait még jó ideig. A mamáék már tudnak aludni, és így már mi is.


Az, hogy a tesód hogy teszi tönkre az életét, az az ő dolga. De hogy rátok is rátok hozza a veszélyt, az már nem csak az övé. Én biztosan nem babusgatnám a kisöcsit, hanem ellátnám a baját és kitenném a francba. Az ártatlanok szívnak mindig az idióták miatt...

2016. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!