Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg kötelességem kölcsönad...

Tényleg kötelességem kölcsönadni a tabletemet a húgomnak?

Figyelt kérdés

Én 16/L Ő 12/L


Most karácsonykor vettem egy tabletet a spórolt pénzemen.

Amióta megvan folyton elkéri hogy játszhasson rajta, ez még nem is akkora baj, de ha nem adom neki oda rögtön akkor megy a szüleimhez sírni, akik meg utána jönnek hozzám lecseszni engem, hogy milyen irigy vagyok. A másik gond, hogy sokszor letölt rá cuccokat az engedélyem nélkül, amiket ha letörlök, én vagyok a rossz. Folyton belenéz a levelezéseimbe, és belerondít azokba a játékokba, amiket én játszok. Ami végleg kiborított, hogy néhány napja láttam a húgomat, amikor elkezdte püfölni a tabletemet mert elvesztett egy játékot vagy nem tudom. Először csak simán rászóltam, de sz.rt sem ért, amikor sokadszorra ütötte akkor kikaptam a kezéből és ráüvöltöttem erre elkezdett bőgni a szüleimnek, aki meg persze elkezdtek velem üvölteni, hogy miét kell felemelni a hangon, miért nem lehet normálisan szólni, a húgom még csak gyerek legyek már okosabb, mert én vagyok az idősebb. Persze mondtam, hogy először "normálisan szóltam" de elengedték a fülük mellett.



2016. jan. 20. 23:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
A szülők vegyenek közös tabletet, ne a tiedet kommunizálják. A kicsi ügyesen manipulálja a szülőket még 12 évesen is. Nincs igazuk. Az a tied. Nem ők vették hanem te. És odaadtad a húgodnak, nem vagy irigy. Állíts fel szabályokat, és ezt beszéld meg a szüleiddel is. Úgy hogy a hugod is ott van.
2016. febr. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!