Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom teljesen úgy viselkedi...

A húgom teljesen úgy viselkedik mint egy idegbeteg. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Minden reggel már idegesen kel fel, azon is ki van akadva hogy felkeltjük mert suli van. Amikor hazajön és ha mondok neki bármi olyat ami nem tetszik neki, üvöltözik és olyanokat mond hogy neki nagyobb baja van mint nekünk (tanulnia kell összvissz, ha nem tanul akkor nincs telefon) de ha beszélgetni akarok vele, nem hajlandó bármit is mondani.

2016. febr. 17. 17:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Tini hiszti, kinövi. Csupán türelem, türelem.
2016. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
hány éves?
2016. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"tanulnia kell összvissz" Ez bizonyos szempontból így van,de azért nem teljesen.Azért ebben a korban átmegy egy-két dolgon egy nő. "üvöltözik és olyanokat mond hogy neki nagyobb baja van mint nekünk"Ebből is látszik,hogy valószínűleg elég sok problémája lehet.Emlékszem én is mekkora hisztérika voltam :D :D Na mindegy,csak azt akarom írni,hogyha nagyon zavar,akkor tölts vele több időt,beszélgessetek,ha meg ez tényleg nem "jön össze" vagy nem segít,akkor fogadd el,hogy most ilyen,próbálj vele toleránsabb lenni.Nem ismerem a családi körülményeiteket,de ne akarj te is "szülőjévé" válni,nem biztos hogy jó vége lesz.Én legalábbis ezt tanácsoltam volna a bátyámnak így visszanézve.

26/N

2016. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a válaszodat.

Az a helyzet hogy próbálok több időt tölteni vele, de nem segít. Lehet, hogy már túl sok időt vagyunk együtt és az a probléma. Úgyhogy próbálkozok toleránsabb lenni, és nem mégegy anyja lenni. :)

2016. ápr. 12. 17:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Ennek örülök,kérdező :)
2016. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A hormonváltozás sok mindenre képes. Szerintem a "nagyobb baját" arra értette, hogy megjött épp neki. abban a korban én is abban voltam, hogy nekem van a világon a legnagyobb problémám, mert épp menstruálok, és baromira görcsöl a hasam. A cicim is nőni kezdett, de a többieknek már jóval nagyobb, a testem változik, és egy fiú is tetszik, de észre se vesz, sőt, más tetszik neki. Az egyik percben nevetek, a másikban meg már sírnék.

Rám kb ez volt jellemző 13 évesen.

2016. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor lehet hogy neki is ezek a bajai. Kérdeztem már tőle, hogy mi a baja de sosem szokott semmi személyeset elmondani nekem. De akkor remélem hamar kinövi.
2016. aug. 25. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!