Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti elfogadnátok ilyen segítség...

Ti elfogadnátok ilyen segítséget a testvéretektől? Olyan szánalmasnak érzem magam.

Figyelt kérdés

A férjemnek viszonya van/volt, ezért el szeretnék válni. Még itthon vagyok gyed-en a kisebb gyerekünkkel. A munkahelyemre júniusban tudok visszamenni, áprilisban elkezdem beszoktatni a bölcsibe a kicsit. De addig csak a gyedből nem igazán tudom megoldani, így elkezdtem eladogatni dolgokat.


A bátyám felajánlotta, hogy szívesen elvisz havi 1x bevásárolni, amit ő fizet, akkor vehetnék alapélelmiszert, tisztálkodási szereket, ilyesmi.


Ti ezt elfogadnátok?


2016. febr. 18. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális családokban természetes.


Én voltam már úgy, hogy tényleg napokon, és pár ezer forinton múlott, hogy kidobjanak az albérletből, és onnan csak az utcára mehettem volna.

Nekem nem ajánlotta fel a tesóm, végső elkeseredésemben én kuncsorogtam kölcsönt.


Na, az tényleg megalázó volt, mert hömmögött, meg hasonlók, majd mondta, hogy és mi van akkor ha nem tudom megadni?


Volt hogy a fejemhez vágta, vagy később felhozta. Nagyon rossz érzés volt.


Eltelt X év, és tavaly év végén hirtelen neki kellett segítség.

Minden szó nélkül magamtól egyből segítettem. (nem azért mert anno segítséget kértem tőle, hanem mert ez szerintem természetes)


Anyagiakban, élelmiszerekben, stb.

Nem hoztam fel neki, hogy ő anno bezzeg,...., mert nem akartam bele rúgni, hisz tudom milyen amikor az ember ilyen helyzetben van.

Szóba sem hoztam kölcsönt, egyszerűen csak adtam amit tudtam.

De szerintem fel sem fogta az egészet, ebből a szempontból ez neki tök természetes volt.


Na mindegy.

A lényeg, hogy ha ilyen nagyszerű tesód van, akkor fogadd el nyugodtan a segítségét.

2016. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
9%

Igen. Milyen logika utasítja ezt el?

Testvéred nagyon szűkölködik? Akkkkkor?

Honnan tudod, viszonya nem csak testiségről szólt?

Ha nem tudod, miért akarsz elválni ha téged szeret?

2016. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!