Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hova dugjátok otthon a...

Ti hova dugjátok otthon a pénzeteket hogy tesotok ne lopja el?

Figyelt kérdés
ez a kérdés csak azoknak szol akiknek van tesojuk, vmi jo hely esetleg amire senki se gondolna?

2016. márc. 6. 18:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm nem lopott, amíg otthon laktunk. Amúgy meg nyiss egy ingyenes bankszámlát!
2016. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Van egy receptkártyákkal teli dobozom, aminek az alján egy alig észrevehető magasító rész van. Azt kipiszkálom óvatosan és oda megy a papírpénz. Másik megoldás régebben az volt, hogy egyik plüssállatomnak felnyitottam picit a varrását és szintén papírpénz, majd feltettem a szekrény tetejére a többi közé. Aprókat egyesével celluxal felragasztottam a kihúzható szekrényfiók aljára. Szülők ellen lett kitalálva, de tesókkal is működhet :)
2016. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
fiók alá celluxozás be szokott jönni
2016. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

egy őt nem érdeklő könyv lapjai közé rejtettem a papírpénzt.


Az aprót egy falra lógatott díszkancsóba, nem a saját szobámban, hanem a konyhában, mert ott senki sem kereste.

2016. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy trükkös könyvet ami olyan mint egy könyv csak rejtet láda, a legmagasabb polcon tartom, de amúgy sem lopja el.
2016. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak 1x kellet orrba vágnom...

amúgy egy bonbonos dobozba azt pedig az ágyneműm közé.

2016. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha most elmondom, akkor vissza keresi a böngészési előzményem a tesóm és megtudja. OMG DRÁMA. Egyébként, bankszámla a legjobb, vagy pedig egy tök hétköznapi táskába, amit nem hordtam abba beleraktam. ott tuti nem kereste. :D
2016. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Kíváncsi vagy, hogy tesód hova dughatja előled a pénzét?
2016. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Rakd a mélyhűtőbe :D
2016. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Elrejteni nem sikerül, mert ahogy te hozzáférsz, úgy más is megtalálhatja.

Nyiss egy folyószámlát és tartsd azon a pénzedet, akkor nem fér hozzá.

2016. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!