Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ki volt hasonló helyzetben?...

Ki volt hasonló helyzetben? Jól tettem vagy nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Vőlegényem öccse szakított a barátnőjével, akivel pár éve együtt voltak. Én nagyon csíptem a csajt. A kapcsolatuk nem volt túl felhőtlen. Ezt úgy értem, hogy szakítottak...összejöttek...Ezt egy párszor eljátszották. Most másik barátnője van az öcsikének, (2 napja szakítottak) és én közöltem vele, hogy a mostani nincs meghívva az esküvőre. A párommal persze ezt megbeszéltük, ő is így gondolja jónak. Meg előtte azért megkérdeztem,hogy mik a szándékai a lánnyal...hát röviden tömören nem lesz ebből komoly dolog.

Szóval én nem szeretném, hogy minden héten másik csajt kelljen meghívnunk, mert kb. ezt csinálja..váltogatja őket. Tegnap ott volt nála a csaj, és mi is kimentünk hozzájuk. Arra nem volt képes, hogy bemutassa...egyébként 1 utcával lakunk lentebb. De amúgy mindenki másnak bemutatta...

Tudom, hogy rosszul esett neki, mert láttam, de én erre nem vagyok vevő...



2016. márc. 11. 09:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem volt jogos. Például mi a szingli haverokat is úgy hívtuk meg, hogy nyugodtan hozzon magával valakit, ha szeretne. Annyit kértünk, hogy 3-4 nappal előtte szóljon, hogy tudjuk jelezni az étterem felé, hogy hány főre terítsenek, illetve a névkártyát is megtudjuk csinálni. Teljesen mindegy volt nekünk, hogy utána meddig maradtak együtt. Milyen már, hogy az aktuális barátnő nincs meghívva, maradjon otthon. Szerintem bárki is legyen a barátnő, nem sok vizet zavarna az esküvőn.
2016. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg az a megmondó fajta vagy, aki tudja a tutit, hogy másnak mit hogyan kellene csinálni. Mi közöd más életéhez ??
2016. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

#2:

annyi köze van, hogy a SAJÁT esküvőjére azt hív/nem hív akit akar...

Én úgy hívtam meg volna, hogy ő + 1 fő...azt hoz akit akar...


23F

2016. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek 3-assal, az a plusz 1 fő már nem oszt-szoroz. Miért jobb, ha a lakodalomban vadászik partnerre?
2016. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Miért kell minden héten meghívni az esküvőre? Egyszer meghívod és kész. Mondjuk kiadsam333-nak van igaza.

Az öccs meg a barátnő. Ha nem élete párja, csak éppen akkor vele van akkor az, ha élete szerelme lesz akkor az.

A szándékaihoz semmi közöd!

2016. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Azért a partner testvérének az épp aktuális társat illő meghivni. .. mikor lesz az esküvő?
2016. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
1 hónap múlva.
2016. márc. 11. 09:57
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Mi mindenkit párosával hívtunk, azt is aki épp szingli volt és szerintem sincs közöd mások szándékaihoz és emberi kapcsolataihoz. Ne hívd meg ha unszimpatikus számodra a barátnője, de azért nem meghívni mert szerinted a párod testvérének másképpen kellene csinálnia a dolgait, baromira nevelő célzatúnak látszik és szerintem ciki.
2016. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos ha meghívsz valakit, azt a kísérőjével együtt hívod meg.
2016. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Akkor az ocsivel közlitek, hogy az akkori barátnőjével együtt Szívesen látjátok
2016. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!