Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mást is megáldott az ég egy...

Mást is megáldott az ég egy idióta, életképtelen, rosszindulatú tesóval?

Figyelt kérdés
Légyszíves mondjátok, hogy nem csak én élek egy ilyen emberrel mert komolyan megőrülök. Helyzet a következő: én (18L), bátyám(23F) és anyukám együtt élünk. Anyukám most kórházba került, ezért rám bízta az anyagi dolgokat itthon, mint a vásárlás, számlabefizetés stb. Próbálok spórolni, a számlákat mind befizettem de igyekszem nem fölösleges dolgokat vásárolni a hűtőbe, hogy jövő hónapra is maradjon pénz. Bátyámra képtelenség lenne ilyet rábízni mert az agyát is elfüvezte. Amiért most kevesebb kaja van itthon azt állítja, hogy biztos azért, mert én elbulizom a pénzt és a kórházban fekvő anyánknak(!!!) mond olyanokat, hogy itthon éhez és már 3 kilót leadott. Mindenféle ételt veszek ugyanúgy, max ilyen luxus dolgokat nem, mint a 3 féle sajt stb. SOHA nem segített semmiben, az összes fizetését fűre és cigire költi, itthon nem ad bele a számlákba ellenben annyit eszik mint egy család emellé még rosszindulatú is, állandóan bánt lelkileg engem is és anyát is. MIT CSINÁLJAK VELE? Olyan nyomás van a mellkasomban miatta, hogy erre nincsenek szavak.
2016. márc. 18. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Olyan, amilyenre nevelték. Vagy inkább a nevelés hiánya. Ne adjatok enni neki és pénzt se. Ha pedig nem szokik le a fűről és még van pofája pattogni is mellé, akkor mehet az utcára. Amint tud ember lenni és hajlandó megváltozni, akkor vissza jöhet próba időre.
2016. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Rá kell kényszeríteni az elvonóra...
2016. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fogj egy fazék forró vízet és önsd rá, kerüljön ő korházba aztán ott jártasa a száját
2016. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobbulást az anyukádnak! Remélem átlát a szitán és tudja mi a helyzet.
2016. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!