Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól helyes hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól helyes hogy egy lány elköltözzön otthonról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem 16 évesen költözött el a barátjához, de persze ennek az volt az oka, hogy az apánkkal nagyon rossz volt a kapcsolata, és apám állandóan szekálta őt... :S

Amúgy szerintem ha már elmúltál 18. Végülis nem csak tőled függ...

2009. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzed és meg is van rá a megfelelő tőke, munkahely. Ha elköltözöl, akkor már nem illik a szüleid zsebéből élni, elvégre azért mész el, hogy önálló legyél.
2009. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

gimi után elköltöztem otthonrol.Először csak koliba,azóta albérlet.Saját magam tartom fenn

22/L

2009. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen költöztem el tesómmal otthonról de én fiú vagyok. Nagyon jót tett sokat segített az önállóság és a felelősség tudat.
2009. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi számit elköltözésnek 14 évesen már kolégista voltam 18 évesen meg már albérlet
2009. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, de anyámékkal élek:D még tanulok...majdha lediplomáztam, lett munkám, és teljesen beleszürkültem, és belegyepesedtem a 7köznapokba, és beletörődtem abba h csak kölcsönből lehet lakásom, akkor felveszem a 20 millás kölcsönömet, amit majd az unokáim is fizetni fognak, és elköltözöm otthonról.
2009. szept. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából azért kérdeztem, mert anyám mindent csak a tanuláshoz köt, de mindjárt érettségizek és szakma után szeretnék a barátommal elköltözni. A válaszaitokból ítélve, ez jó döntés lesz (megfelelő anyagiak mellett).
2009. szept. 12. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!