Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet, hogy örökbe fogadtak?...

Lehet, hogy örökbe fogadtak? Senkire se hasonlítok a családból

Figyelt kérdés

Na jó viccelek. Tudom, hogy nem fogadtak örökbe. De nagyon fura az egész. Szó szerint kilógok a családból a rondaságommal. Mindenki szép, én meg úgy nézek ki mint valami félresikerült selejt :D Komolyan mondom.. 17 éves vagyok, 162!cm... szóval rohadt alacsony vagyok. Az alakatom se valami jó. Olyan vagyok mint egy pálcika. Elkezdtem tornázni, mondták hogy szedjek fel pár kilót.Nem sikerül. Szóval erről ennyit. Az arcom se néz ki jól.. ilyen fura barna szemeim vannak, ritka hajam. Szó szerint ronda vagyok.

A bátyám meg az ellentétem... nem tudom kire ütött, talán a nagyapámra, mert senki se olyan magas a családban mint Ő. 192cm tornázik, szóval olyan igazi férfiteste van.

Szőkésbarna állig érő haja van, és még az is jól áll neki, mert nem ritka. Meg kék szeme mint anyánknak. Minden csaj szerelmes belé én meg olyan vagyok mellette mint egy szerencsétlen.

Szerencsére nem szokott velem genyóskodni, meg nem tesz megjegyzéseket rám... sőt bíztat. De én nem értem ezt. Hogyan lehetek ilyen félresikerült?


2016. ápr. 30. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Te vagy alacsony? Mit szóljak, én? Én csak 158 cm magas vagyok!:)

És 18 éves koromig max. 48 kg-al. Ehettem bármit, bármennyit, nem híztam.

Jelenleg 28 éves vagyok, 64 kg-al, ha egy jó ízűt nevetek, már meglátszik rajtam.:)

13 éves koromig tipikus rút kiskacsa, aztán kezdtem kikupálni.

Mindenkinek a családban nőként nagy mellei vannak, hát nekem nem.

Viszont elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok, adok a külsőmre, hangsúlyozom az előnyös tulajdonságaimat, közvetlen vagyok, barátságos, így nagyon könnyen kapcsolatot teremtek, tehát okom nincs az önbizalomhiányra, pedig én sem vagyok jó nő, ennek ellenére teljesen rendben van az életem.

Szóval nyugi, majd változik nálad is!:)

2016. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, ha jól értem?
2016. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen fiú :)
2016. ápr. 30. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos ilyen, valaki a jó géneket örökli el, valaki meg a kevésbé jókat. Lehet te is vmelyik nagyszülődre, dédnagyszülődre ütöttél, ezért látod úgy, hogy senkire nem hasonlítasz. De hidd el, mindenki talál kifogásolnivalót a külsejében.

Nekem pl széles csípőm van, az az igazi körte alkat, bármennyire is vagyok vékony, sovány, a csípőm körül mindig marad elég háj. Egyszer annyira lefogytam, hogy a mellkasomon is látszódtak már a bordáim, de asszed, hogy egy deka is ment a hátsómból? Dehogy! Cserébe viszont nincs mellem, ami marha jól néz ki széles hátsóval... Engem ez irritál, de mások szerint meg nagyon szép alakom van. Szóval ez is olyan, hogy lehet te csúnyának látod magad, de biztosan vannak masok, akik veled nem értenek egyet :)

Hogy alacsony vagy, azt megértem, hogy zavar fiúként, de ebbe bele kell törődnöd. Sok alacsony lány van, akik mellett hülyén néz ki egy 190 centis kosaras, hozzájuk te passzolsz inkább. Ezt a részét el kell fogadnod, ahogy én beletörődök, hogy mellem is csak akkor lesz, ha megműttetem (voltam10 kilóval több már és pontosan ugyanez volt a méretem), úgy neked is bele kell nyugodnod, hogy nem vagy egy égi meszelő. Biztosan megvan a bátyádnak is a maga baja, bőproblémák, csámpás lábak, számára kínosan kicsi nemiszerv, fogproblémák stb.

2016. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

4-es vagyok, ezt még gyorsan leírom.

Fogorvosnak tanulok, tavaly sok rtg felvételt készítettem mindenféle páciensről. Egyszer bejött egy igen reprezentatív megjelenésű fiatalember, 26 éves, 185 centi magas, kisportolt alkat, fodrász vágta igényes haj és borosta, szép öltözet. Én csináltam a panoráma röntgenjét. A fogazata a következőképpen nézett ki: hátul több rágófoga hiányzott, egyik oldalon nem volt már, csak frontfoga. Ami megvolt, annak angy része is mélyen szuvas volt, fekete, egyik másiknak a koronája is erősen destruálódott már, nem egy volt ott még halálra ítélve. Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen száj nem csak esztétikailag nem túl vonzó, de iszonyatosan büdös is. Hát hallod, lehetett akármennyire jóképű, attraktív szegény srác, de nincs az a pénz, hogy ilyen emberrel bármit kezdjek rendelésen kívül. Tényleg taszító volt. Elhiheted, hogy szegény bármilyen jól is nézett ki, nem valószínű, hogy a csajok kedvence volt, legalábbis miután meglátták a száját. Meg vagyok győződve róla, hogy hasonlóan éli meg ő ezt, mint te a kinézetedet. Senki nem tökéletes...

2016. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

persze senki sem tökéletes. Nem is szeretnék az lenni :) Csak nálunk tényleg mindenki jól néz ki, csak én nem. Anyukám gyönyörű. Apám jóképű, a bátyám meg aztán tényleg. Az ég világon semmi baj sincs a külsejével :D Komolyan mondom :D mondjuk a fogaim szépek YEAA! legalább fog témában nem lógok ki közülük :)

A magasságom zavar a legjobban. Cikin érzem magam, ha megyünk a bátyámmal valahova

2016. ápr. 30. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az önkritikád, és a humorérzéked jó. Az már fél siker! Sok az alacsony lány, nyugi :D Lehet hogy csak te látod ennyire borúsan a helyzetet. :)
2016. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem mondom,nekem is megfordult ilyesmi a fejemben régebben.
2016. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!