Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Azt hiszem a bátyám rossz...

Azt hiszem a bátyám rossz társaságba keveredett, mit csináljak, szóljak a szüleinknek?

Figyelt kérdés

Már nem otthon lakunk, egy másik városba jöttünk, albérletbe. Egyik nap, mikor jöttem haza, számomra ismeretlen emberekkel beszélgetett az előszobában, és amint beléptem, se köszönés, se semmi ki is viharzottak, majd föl löktek. A bátyám azt mondta, a haverjai. Ennél többet nem tudtam kiszedni belőle, főleg, hogy mostanság alig oszt meg valamit velem, ahhoz képest, hogy régen tök jól el lehetett beszélgetni vele. Na, és legközelebbi alkalommal egyedül voltam otthon, és csöngettek. Ugyan olyan kétes eredetű fickók voltak, és a bátyámat keresték. Mondtam, hogy nincs itthon, elvileg dolgozik. Azért elvileg, mert én már ebben is kételkedek. Elvileg valami autógyárban kapott állást, de nem is mesél róla, egész napra eltűnik, csak hozza haza a pénzt. És ez is furcsa, hogy mindig kéz pénz van nála, csak azt látom, hogy hozza, hozza, hozza, mintha soha nem akarna elfogyni. Egyszer próbáltam egy kicsit jobban kérdezősködni, akkor meg ideges lett, hogy mit faggatom, ő se kéri számon, hogy mikor hova megyek.

Hát szóval ilyenek, meg ehhez hasonló dolgok miatt van egyre inkább olyan érzésem, hogy rossz társaságba keveredett, és valamit sumákol előlem. Féltem, mert nem akarom, hogy bajba kerüljön, vagy lecsukják vagy valami. Szerintetek szólni kéne a szüleinknek, vagy mit kéne csinálnom?


Én 19 éves vagyok, ő 25.


2016. máj. 16. 19:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Valami drogot ad el embereknek. De azt mondta, megígéri, hogy kiszáll belőle.

Akkor gondolom innen volt az a sok pénz, így már értem miből akart új telefont, meg új laptopot venni nekem. Már nem is bánom, hogy nem fogadtam el, ilyen pénzből nem is kellett volna...

2016. máj. 22. 17:46
 12/13 anonim válasza:
Tulajdonképpen lehet, hogy szólnod kellene szüleiteknek. Én egykeként nem vagyok jártas ebben, de a helyzetet látva, jónak látnám, hogy hazamész a szüleitekhez, és beszélsz velük. Vagy mennyire költöztetek messzire? .? Mennyire kivitelezhető ez?
2016. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Pont ezt akarom elkerülni, hogy anyáéknak is kelljen szólni. Egy másik városba jöttünk, hétvégén szoktunk hazalátogatni.
2016. máj. 22. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!