Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normális ha az...

Szerintetek normális ha az ember húga még mindig ilyenkor még mindig gyerekként kezelik?

Figyelt kérdés

Tegnap fürdés közben a húgom benyitott, hogy fürödjünk együtt. Én 17 vagyok, ő csak 9. Oké, el van nézve, mert gyerek, így csak ordibálva kizavartam.

De az volt a durva, ahogy a szüleim kezelték a dolgot: nem is értették, hogy miért nem "spóroltunk a vízen", vagy miért nem jöttem ki azonnal, csak mert a tesóm nem tudott várni még 5-10 percet.


Szóval én adtam volna a szüleim helyében egy-két pofont, és alapos leb*szást, hogy ezt miért nem szabad csinálni. Ennek ellenére úgy kezeltek, mint ha én lennék a hibás.


(Hozzáteszem: mindig marad meleg víz, és MINDIG én törlök föl.)


2016. máj. 22. 22:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Elnézést, de az agyam még mindig ezen tombol, így kiírnám még egyszer a kérdést:


"Szerintetek normális ha az ember húgát ilyenkor még mindig gyerekként kezelik?"


Elnézést, de akinek van tesója, annak gondolom nem kell elmagyarázni, hogy miért.

2016. máj. 22. 22:32
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne kezelnének gyerekként egy gyereket??? Szerintem túlreagálod. Persze azt én sem mondanám hogy fürödjetek együtt, de nem is szidnám le, amiért bement. Normálisan is meg lehet mondani hogy a tesó már felnőtt, és egyedül fürdik.
2016. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

nab*zdmeg...


Én is hasonlóan jártam néhány hete. 17/L vagyok, a tesóm 7/F.

Apám kitalálta, hogy menjünk együtt fürdeni, mert a szüleim aznap délután elhasználták a meleg vizet. Sötét tulok nem fogta fel, hogy ez miért ÍZLÉSTELEN!!!

Néha az öcsémnek több esze van, mint nekik együtt véve.

2016. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én is neked adok igazat kérdezö. Kisebb korban még rendben van, de már 17 éves vagy, baromi morbid lenne együtt fürödnöd egy családtagoddal. Én is kiakadtam volna.
2016. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Ilyenkor jó koliban lakni!


Amúgy nem normális (bocsi) ha így reagálják le a szüleid. Mármint szerintem. Én is kiakadtam volna... 9 éves az még gyerek, de már mégsem... Az már túlzás, hogy együtt kéne pancsolnia a 17 éves testvérével csak mert a szüők szerint ez pénztárca-barát:D.

2016. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
52%
zuhanyzásra nincs lehetőség? Az kb. negyedannyi vizet fogyaszt.
2016. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Hát a húgod még kisgyerek, ez tény, bár 9 évesen már lehetne annyi esze, hogy nem megy be máshoz a fürdőbe. Ha mindkét gyerek is kicsi, akkor oké, de te viszont már nagylány vagy, egy 17 évesnek kell, hogy legyen privát szférája. Jó hogy nem a szüleid is besétálnak a fürdőszobába, mikor meztelen vagy. Vagy a szüleidet nem zavarná pl., ha a gyerek rájuk nyitna, vagy bemászna melléjük az ágyba éjszaka?

Amúgy sem egészséges együtt fürdeni, vagy másnak a használt vizében. Ezt egy felnőtt embernek illene tudni.

Szerintem próbálj meg beszélni a szüleiddel, hogy te már nem vagy kisgyerek, és nem szeretnéd, ha bárki bemászkálhatna, amíg fürdesz, ezért szereljetek fel zárat vagy minimum zuhanyfüggönyt, a hugi meg dolgozza fel, hogy mostantól egyedül fürdik. Azért felpofozni nem kell ennyiért. A saját ideje meg mindenkinek legyen meg a fürdőben. Ennyi.

2016. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: Fiú vagyok.
2016. máj. 22. 22:51
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem értem miért kéne testi fenyítést alkalmazni egy gyereken csak mert benyitott a fürdőbe. Ugyan együtt nem fürdünk húgommal de van hogy bejön dumálni bár mi egy neműek vagyunk. Ettől függetlenül abban mélyen egyetértek hogy külön nemű testvéreknek nem kell együtt fürdeni viszont ezért nem is kell a kislány fejét venni.
2016. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

basker...


Ha te tényleg fiú vagy, akkor a szüleid KŐBUNKÓK!!!

Én a helyedben fürdés után egyből kiosztottam volna a tesómat. Mondom úgy, hogy nekem meg fiú hétéves öcsém van.

2016. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!