Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért viselkedik így a nővérem?

Miért viselkedik így a nővérem?

Figyelt kérdés
10 éve kint él Angliában, 3-4 havonta hazajön pár napra, se akkor nem beszélünk se akkor mikor nincs itthon. Vannak családi programok ahol csak szótlanul elülünk egymás mellett, de látom mintha undorodna tőlem, mintha fájna neki ha hozzám szól. Én 25 éves fiú vagyok és nem találom a helyem, ő meg sikeres tanárként él kint, tanult, rengeteg pénze van, utazgat, vásárolgat, sikeres az életben. Egy darabig próbáltam tartani a kapcsolatot vele, de ha látja az ember mennyire nem akarja a másik fél akkor beleun a próbálkozásba, pedig nem tettem ellene soha semmit. Sőt, szeretnék csak fele olyan sikeres lenni mint ő, lehet hogy pont ezért viselkedik így mert lenéz engem? 36 éves már, évek óta egyedül él, nincs sok barátja, magányosnak gondolom (a sok pénz nem mindig boldogít ha nincs kivel elköltened) de mégis idegennek kezel engem. Gyerekkorunkban jobb volt a kapcsolatunk, bár akkor is érződött hogy ő húgot én meg bátyt akartam inkább akivel több közös lenne. Kérdeztem hogy mi baja velem nem mondja meg konkrétan, de valamiért mégis megutált. Vajon változni fog ez?

2016. máj. 31. 19:53
 1/7 Őrszem válasza:
A noverednek lehet, hogy valamilyen negativuma van a maganeleteben. Amikor valaki duhos akkor mindenki masnak rosszat kivan. Igy van ez veled is. Szerintem probalj meg vele dulore jutni. Mondd meg neki amit gondolsz kerek perec.
2016. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez furcsa. Ezeket tudod tenni:

-feladni

-megbeszélni ezt

-tovább próbálkozni, nem venni figyelembe amit tesz (vagy éppen nem tesz)

Szurkolok!!

2016. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy gondoltam, hogy ha valakivel problémám van, mindig a nyílt, egyenes beszéd a legcélravezetőbb. Neked is csak ezt tudom javasolni.

Szemtől szembe kerek perec mondd el neki, hogy érzel, mit veszel észre rajta, és beszéljétek meg az okát.

2016. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10 éve van az, hogy évente csak párszor találkoztok? Hát eltávolodtatok egymástól. (Nyilván más is közrejátszik, de 10 év az 10 év.)


Egyedülálló tanárnak lenni azért amúgy nem egy irigyelt életpálya Angliában, még ha magyar szemmel nézve jól is keres.

2016. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

25 évesen munkanélküli vagy és otthon élsz?

ez esetben én se szivlelnélek, ha bármi történik rád semmibe se számithat majd

2016. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy valaki nem olyan sikeres még nem feltétlen jelent munkanélküliséget. Van normális kocsim, állásom ami igaz nem fizet jól és nem tudok havi 20-30nál többet félrerakni.. de nyelveket nehezen tanulok, hogy én is kimenjek külföldre.. vannak nálam sokkal rosszabb sorsok is. De ő havonta százezreket tesz félre, hozzá képest érzem magam sikertelennek. Ezt a szüleim is így gondolják.. én vagyok a fekete bárány
2016. máj. 31. 23:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Sose hivott ki magához Angliába, akár a szüleiddel együtt? A szüleiddel jóban van? Vagy velük is ilyen húvös a viszonya?
2016. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!