Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesomnak nem adtam kolcson...

Tesomnak nem adtam kolcson egy piti osszeget most nem beszel velem?

Figyelt kérdés
Tesomnam nem adtam penz kulfoldrol akart hazajonni es csak ram szamithatott elvileg. Mondtam neki hogy nalam az elvi kerdes hogy nem adok kolcson azota nem valaszol az uzeneteimre. En vagyok most a rossz ember?
2016. ápr. 12. 10:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
attól függ milyen a kapcsolatotok, én biztos, hogy adnék kölcsön a tesómnak, főleg ha kis összegről lenne szó, az sem érdekelne ha nem adná vissza
2016. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%

Mekkora lett volna az a piti összeg? És milyen a kapcsolatotok a tesóddal egyébként?

Ha valóban csak egy egyszeri összegről van szó, és nem csinál belőle rendszert, és megbízható a tesóm, és nekem nem okoz fennakadást az összeg, akkor adnék neki. De csak ezen feltételek együttes fennállásával. Mi a tesómmal pl. többször adtunk már egymásnak kölcsön kisebb-nagyobb összegeket, mert tudtuk, hogy a másik megadja, amint tudja, és egyszer én kerültem szorultabb helyzetbe, egyszer ő (mondjuk nem gyakran volt ilyen). De ezek mi vagyunk.

2016. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, de igen, az vagy.

Aki elvi kérdést csinál abból, hogy a saját testvérének segítsen, az egy aljas féreg.

Még ha milliós összegről lenne szó... nem tudom, nálad mennyi a "piti összeg", de nyilván nem olyan, ami földhöz ver. Nyilván más a helyzet, ha mondjuk halálosan rossz a viszony köztetek, nem az jön le, hogy köztetek eddig így lett volna.

Direkt kiszúrni a saját testvérrel... nem ragozom, emberileg egy nulla vagy.

2016. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
70%

Te még ezek után a testvérének nevezed magad?

Kívánom, hogy egyszer te is kerülj olyan helyzetbe, amikor csak egy valakire számíthatsz, és kívánom, hogy ő is ugyanígy köpjön pofán. Aljas kis genyó.

2016. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
35%
Akkor ne beszéljen. Ha meg adsz neki és nem akarja visszaadni, akkor se beszélne veled. Sőt, akkor te is haragudnál és te se akarnál vele beszélni. Kölcsönnek rendszerint az a vége, hogy valaki megharagszik.
2016. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
27%
Ha kolcsonadsz, annak is ez lett volna a vege idovel.
2016. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%
Én sem beszélnek veled, családon belül a segítségnyújtás,rádásul ha kis összeget kér, az hogy lehet elvi kérdés, kíváncsi lennék a további nemes elveidre is. Köpd magad szembe!
2016. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
A testvered kulfoldon volt, szar helyzetben volt, csak rad szamihatott, segitseget kert toled, tudtal is volna segiteni neki de inkabb piti modon elutasitottad. Szar embernek tartalak! En sem allnek szoba veled. Probalkozz kibekulni vele es tanulni ebbol a hulyesegedbol.
2016. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
Jah, ráadásul nem elhülyéskedésre kérte!
2016. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
96%

#6: vagy nem.

De még ha tényleg az lett volna a vége, akkor is én mindenképp jobban érzem magam, ha tudok a saját testvéremnek segíteni.

2016. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!