Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egykék, hogy érint Benneteket,...

Egykék, hogy érint Benneteket, hogy nincs testvéretek?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy gyerekként, felnőttként hiányzott/hiányzik-e. És hogy miért. És a véleményetek a témáról. Szóval minden :)

2016. jún. 9. 16:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem én pontozok lefelé, mindenkinek zöld kezet adtam.
2016. jún. 9. 18:03
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Kiskoromban szerettem volna, de ahogy idősebb lettem, rájöttem, hogy tök jól elvagyok egyedül.

Amiért rossz, hogy pl. ha van egy konfliktus anyukám és a húga között, abban nem tudok tanácsot adni (vagyis de, ami általában az, hogy "hagyd rá"), hiszen nem tudom, hogy milyen érzés, ha van egy testvéred, és akivel nem akarsz rosszban lenni.

2016. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Örülök neki. Minden ismerősöm, akinek van testvére rosszban van a testvéreivel és folyton fúrják egymást egymás háta mögött. Áldom az eget, hogy az én életemből ez az átok kimaradt. :)


30N

2016. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Én sosem akartam testvért. Szeretek egyedül lenni. A másik dolog, hogy ha lett volna még egy gyerek, akkor a szüleim nem tudtak volna minket taníttatni, mert anyagilag elég rossz helyzetben voltunk. Szóval mindenképpen jobban jártam, hogy nincs.
2016. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Hárman voltunk egy szobában, IMÁDTAM volna egyke lenni. Mire a két nagyobb nevelésével végeztek, az enyém már feladták. Inkább olyan utolsó pillanatban csinált "nem lesz több gyerekem?!" pánikprogram voltam.
2016. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Kiskoromban volt egy időszak, amikor kérdezgettem anyát, hogy nekem lesz-e tesóm, akkor ő elmagyarázta, hogy nem lesz. Akkor sem hiányzott, csak láttam, hogy az ovis/sulis társaimnak van. Miután nem tudom, hogy milyen érzés ha van testvérem, ezért nem is hiányzott sose. Később meg inkább azt láttam, hogy a tesók nagyobb esteben marakodnak, mitnhogy jóban vannak, így meg főleg nem hiányzott.
2016. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ami azt illeti én rohadtul szeretnék egy fiatalabb lánytestvért. Szeretgetném, védeném, vigasztalnám ... hjaj. Lenne kivel törődni, lenne kit szeretni, lenne kiben bízni.
2016. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%

5-6 évesen szerettem volna kistestvért, de mára jól elvagyok nélküle, nem hiányzik.

13/l

2016. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!