Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális, hogy állandóan...

Normális, hogy állandóan mindenben bele akar szólni mama?

Figyelt kérdés
A nagyim mindig mindent jobban tud mint én bele szól dolgokba és sokat kritizál,szeretné ha maximalista lennék de nem vagyok az és ő ezt nem fogja fel.A férjemmel van saját családi házunk amit ő épített nem kaptunk semmilyen családi támogatást.Most várjuk az első babánkat a probléma az,ha el megyünk a szüleimhez és ott szokott lenni a mama el kezd nekem olyanokat beszélni ,hogy te is jobban választhattál volna fogsz még sírni 800000 ft kereset az nem sok egy 40 éves férfinek .A párom 40 én 23 és hát őt zavarja a kora és ,hogy szerinte keveset keres ami engem mindig kiborít így egy jó nagy veszekedés lesz.Szerintetek mi a megoldás ,hogy ezt befejezze ?
2016. márc. 3. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

" 800000 ft kereset az nem sok"


A nagyi szenilis?

2016. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem normális a nagyi,hol él? Más szeretne 200.000 ezret keresni nemhogy 800-at!
2016. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Petőfi Sándor nevű felhasználó válasza:


"Hanem most már elég, hallja-e kend, anyjuk?

Fogja be a száját, vagy majd betapasztjuk.

Ugy merje kend párom egy szóval bántani,

Hogy kihullanak még meglevő fogai."

2016. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nem írtad volna a korotokat, azt hinném, elírtad és nyolcvanezer az a kereset...
2016. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
55%
Most 80 vagy 800???Csakmer nem mindegy...ha 80 000-t keres az olyan átlagos, vagy max egy kicsit az alatti...ha pedig 800 000-t....Akkot úúúúúúristeeeen!!!!! Más örülne ha 100 000-et kereshetne....
2016. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Én tuti azt mondanám neki ha 800000re azt mondja hogy kevés hogy "jaj mama igazad van alig jövünk ki hó végére nem tudsz besegíteni úgy 500 000 el?"

Én a helyedben nem foglalkoznék vele. Az én mamám olyan hogy csak mondja mondja mondja az se baj ha már rég azt se tudom miről beszél csak mosolygok és bólogatok hogy igen pontosan íígy van ahogy mondod

Bár kíváncsi lennék hogy szerinte mi a sok. Szüleim összesen nem keresnek annyit és még így is megvan mindenünk szinte szó szerint

2016. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen 800000 ft keres a párom nem 80 ezret .Az a baj,hogy mikor végre el megyünk a szüleimhez mert akár mikor nem lehet a páromnak sem felel meg és a szüleimnek sem az idő ők külföldön dolgoznak és akkor pont ott a nagyi ,mert hogy neki mennyire hiányzok és akkor neki fog teljesen ki akadok tőle mindig veszekedés a vége szóval ezen szeretnék változtatni .Azért sem értem a mamát mert ő nagyon szegény családból származik szó szerint csak nagy apám isten nyugtassa el vette őt és ők nagyon jó módúak aztán nagyim mindenkit hozzá viszonyít vagyis ilyesmi ...
2016. márc. 3. 17:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Én az alábbiakkal próbálkoznék, ha rákezd, erre a mi lehetett volna nótára:


1. Szèpen megkerném, hogy mamika fejezd be, nem akarom ezt hallgatni az alatt a kevés idö alatt mikor találkozunk. Szeretem Gézát, boldogok vagyunk, fogadd el kérlek. Ellenkezö esetben nem jövünk többet.


2. visszavágnék valami viccessel, és terelnék.


3. tudomást se vennék róla, mintha nem modott volna semmit.



Csak abba tud beleszólni, amibe beleszólást engedsz!

2016. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8as vagyok, még az jutott eszembe hogy ne szóljatok (szüleid se!) hogy mentek, és akkor gond nuku :)
2016. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, milyen a nagyi. A legt9bb idősebb ember csak a korábbi, évekkel-akár évtizedekkel korábbi keresetekhez viszonyít.

Mennyi a nyugdíja, olyan sok, esetleg?


Ahhoz kell viszonyítani szerintem, amiből a nagyi él meg, akkor biztos megérti.

2016. márc. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!