Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem szerintetek miért...

Nővérem szerintetek miért akar beleszólni az életünkbe állandóan?

Figyelt kérdés
41 éves én 28 vagyok.Ő mindenben tapasztaltabb, mindenkinél mindent jobban tud és mindenkinek azt kéne csinálnia amit ő tanácsol.Engem sokszor számon kér és gúnyolódik ha találkozunk, aztán ha gorombán szólok vissza vérig sértődik és megy Anyuhoz panaszkodni.Folyton azon van kiakadva, hogy miért nincs még gyerekünk, miért nem dolgozom itt-ott-amott inkább amit ő javasol, meg hasonlók.Ha nem hívom fel egy hónapig pl. akkor megy a duma, hogy én bunkó vagyok, de ő felnem hívna sosem.Az az igazság, hogy nem nagyon szoktam rá hallgatni és böki a csőrét ez is.

2016. júl. 14. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
77%
hát ez azért tényleg elég gáz, meg most mi köze van neki ahhoz h mit csinálsz, ne üsse már bele az orrát mindenbe, meg az is valóban gyerekes viselkedésre vall h anyudhoz fut panaszkodni, komolyan mondom, mint az oviban, és még neki áll feljebb, személy szerint én sem hívnám fel gyakran, ha mondjuk egy ilyen nővérem lenne.
2016. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!