Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Nálatok megengedik/megengednék ezt a szüleitek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a testvéreim folyton pingpongoznak az étkező asztalon a nappaliban. Nagyon idegesít ez a pattogó hang, s az is, hogy a szüleim engedik ezt nekik, meg persze nem erre való egy nappaliasztal. Elmondtam már a véleményemet a testvéreimnek erről és a szüleimnek is, de nem érdekli őket.Mit gondoltok erről?

2016. júl. 23. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez legyen a legnagyobb problémád az életben.
2016. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha jól számolom, akkor minimum négy ember véleménye áll szemben a tiéddel (persze lehet kettőnél több testvéred is, és akkor még többé). Elhiszem, hogy idegesít, de ők vannak többen.


Javasolnék füldugót, fülhallgatót, esetleg házon kívüli programot.

2016. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát én nem szeretek pingpongozni de pl apám mesélte, h anno ő ugyan így csinálta a tesójával. Sztem ebbe semmi rossz nincs. Ha idegesít a hang hallgass zenét mikor csinálják :D
2016. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem látom ezzel a problémát. Pingpongozzanak ha nekik az jó, tegyél fel fülhallgatót ha annyira zavar.
2016. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó, csak az a baj, hogy eléggé kicsi a lakás, s nekem igazából tanulnom is kell, mert most érettségiztem, s jövőre kell két emeltet tennem, sőt az egyiket szinte a nulláról kell újraátvennem, mert az iskolában nem adták le rendesen, s mindenképp szeretném, hogy sikerüljön, tehát zenét nem hallgathatok közben, vagyis nem szeretek, így nem tudok tanulni. Megkérdezhetem, hogy ti kertesházban laktok, lehet nektek azért könnyebb, simán kiülhettek, én nem tudok elmenni otthonról.
2016. júl. 23. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Savanyú egy ember lehetsz.
2016. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudsz rólam, miért kell már rögtön gonoszkodni?
2016. júl. 23. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem kertesben lakom, és amikor még suliba jártam, akkor se ott éltünk, plusz volt otthon két testvérem is. De tételeket, könyveket ki tudsz vinni egy parkba is, én is úgy tanultam. Pléd, kaja, innivaló, tételek, nem zaklatott senki. (2-es vagyok)
2016. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Azért nem hiszem, hogy a nap 24 órájában pingpongoznak.

Tanulj akkor, amikor éppen nem teszik.

Vagy kompromisszumot is javasolhatnál a családnak.

Legyen minden nap egy 2-3 órás időintervallum, mikor te tanulsz, az a te időd, ilyenkor ők ne játsszanak.

2016. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már miért ne tudnál elmenni otthonról? Be vagy zárva? Elmész egy könyvtárba és kész.
2016. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!