Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan értessem meg ezt vele?

Hogyan értessem meg ezt vele?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy fél éve van barátom (aki egyébként osztrák), de szüleim még nem tudnak róla, mivel eléggé úgymond külföldi ellenesek és mindig is túlságosan féltettek. Csak akkor tervezem nekik elmondani, amikor már egy ideje együtt vagyunk, eddig csak úgy ismerik őt, mint az egyik barátomat.

Öcsém tegnap teljes véletlenségből meglátta, hogy baratommal szeretkezünk és mondta, hogy ezt majd el fogja mondani szüleimnek.


Mondtam neki, hogy nem szeretné, ha elmondaná, azt is hogy miért, de nem érdekli és tudom, hogy milyen bulit csapnának ha kiderülne..


17/l


2016. júl. 30. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen rossz, hogy a szüleid idegenellenesek.

De az osztrákok egyáltalán nem rossz hírűek, én például magyarként is inkább bíznék egy osztrákban mint egy magyarban.

2016. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos tudsz te is valamit az öcsédről, amit titkol. Zsarold meg, hogy elmondod a szülőknek, a te szád is el fog járni.
2016. júl. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Öcsédnek miért jó ha elmondja? Vagy élvezi hogy kiszúrhat veled? Vagy mondd az ta szüleidnek hogy nem csináltál meg valamit neki ezért azzal fenyegetőzött hogy azt hazudja nekik hogy lefeküdtél a sráccal. Ezt a játékot ketten játszák, ha ő szemétkedik, te is tudsz.
2016. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!