Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tanítsam meg a húgomnak...

Hogyan tanítsam meg a húgomnak a "nem" szót?

Figyelt kérdés
Egy elkényesztetett 7 éves kislányról van szó, aki mindig mindent megkap amit kér. Ez csak azért bosszant, mert a lány irányítja a szüleit. Egész nap güliznek a munkába kevés pénzért, de húgom mindig kéri az újabb játékokat, amiket meg is kap, és nem ismeri a nem szót. A másik, amiért bosszant, hogy az én ruháim, stb-től megkell válni és az arra fordított pénzt a húgomra költik.

2016. aug. 6. 17:11
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt a szuleiddel beszeld meg
2016. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már rég megbeszéltem volna velük, ha engednék. Meg ha ugyanúgy szeretnének, mint a húgomat.
2016. aug. 6. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha ez a helyzet, hogy nem lehet velük beszélni, akkor kár. Magadnak ártasz, ha megpróbálod megbeszélni velük, csak irigynek leszel elkönyvelve. Hagyd a francba. Szerinted melyikőtök lesz életképesebb felnőtt? 21. századi probléma. A szülők elfoglaltak, sokat dolgoznak, érzelmileg nem tudnak a gyerekkel foglalkozni, így mindent próbálnak kárpótolni pénzzel. Pedig a gyereknek fontosabb lenne, hogy beszélgessenek vele, mint a legújabb Barbie baba.
2016. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hagynám én, de olyan rossz látni, hogy ő mindent megkap, én meg egy új cipőt se, pedig már kinőttem. Ha 2 éve kaptam legutoljára.
2016. aug. 6. 18:08
 5/9 anonim válasza:
61%

Talán ha játszol vele egy kicsit, többször megvered és kitör a hiszti (akár mindkettőtök részéről), akkor látja, hogy nem lehet minden az övé. De ezért persze gyűlölt nővér leszel egy darabig.

De hány éves vagy Kérdező?

2016. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
16
2016. aug. 7. 22:35
 7/9 anonim válasza:
51%
Akkor nem értem. Te már nem nősz. hordani fogod a ruháid egy darabig. Akkor minek kell eladni??!
2016. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Döme06 válasza:
100%
Beszélj a húgoddal, és a szüleiddel is. Legyél erőteljesebb. Szólj rájuk hogy téged ez zavar, változtassanak.. Nekem annó a hugom úgy nem értette a nem szót, hogy sírva tudtam volna tőle fakadni. De nekem mas irányba. A baratommal barhova mentünk ő mindig jönni akart, ha nem engedtük akkor bömbölt. Anyunak szóltam hogy nem jöhet mert nem hozzánk való is mit kezdjünk vele, mert mi nem azért megyünk szórakozni hogy a 6 éves hugomra vigyázak. De anyu meg folyton mondta hogy had menjen.. aztán kicsit nagyobb lettem énis, erőteljesebb még a mai napig rácsapok a seggére ha nem ért. Tedd ezt te is. Lehet hogy egy darabig utálni fog, de megéri megfogja érteni.
2016. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem vagy elégg határozott. Ha beszéltél a szüleiddel erről és mégse használt, ez azt jelenti, hogy nem vagy határozott. Ez nonszensz! Állj ki magadért Kislány! Legyél határozott és akkor minden oké lesz
2016. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!