Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagy baj, ha 7 éves húgom...

Nagy baj, ha 7 éves húgom festi a körmét és így reagálja le?

Figyelt kérdés
Nagyon csicsás neki minden nap és elég furán néznek ránk, amikor meglátják. A lábán általában rózsaszín és zöld váltakozik ujjanként és a kezén pedig bordó, mert ő így szereti. Anyám szó nélkül kifesti neki. Nekem nem tetszik, mert néha addig hagyja csak úgy, hogy nagyon kopott lesz és hányingert keltő. Amikor frissen kifestette, pipiskedni megy a fiúkhoz másnap az óvodában (ezt az óvónéniktől tudom, mert én szoktam gyakran hazahozni) és a lányokat kiröhögi, ha nekik nincs kifestve.

2016. aug. 11. 17:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Sztem az "én időmben" (ovis kb. 20 éve voltam) is volt lány az oviban, aki kenette otthon a körmét, ilyen csillogó-csillámos Barbie-rózsaszínre. És igen, ő is mutogatta a fiúknak meg mindenkinek, és büszke volt rá meg a legújabb menő szoknyácskájára is. Nem lett belőle r...c. Meg most a kopás... hát erre anyukádnak kellene figyelnie, mert egy ovis nem tudja, hogy a lepattogzott körömlakk az undorító meg ciki, mert ez egy társadalmi berögződmény.


Én nem hiszem, hogy baj az, hogy egy ovis megéli a saját "nőiségét". Suliban majd lesznek szabályok, azokat betartja, megtanítjátok neki, hogy x éves kor után fiúkkal hogy viselkedjen, és ennyi. Az egyetlen gáz, hogy kiröhögi a többit, hogy nekik nincs kifestve. Ezzel kapcsolatban annyit tehetsz, hogy esetleg te kineveted oktató szándékkal más butasága miatt. Vagy várd, hogy mi lesz első osztályban :D.

2016. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azért nagy baj, hogy festi a körmét egy 7 éves lány, mert rohadtul nem egészséges. Maga a köröm lakk kémiai összetétele, nem hiszem, hogy egészséges egy fejlődő szervezetben lévő kislányra. Mellesleg szétmegy a körme tőle. Az egyik volt osztálytársamnak azért volt ráncos a körme, mert agyonkörömlakkozta.
2016. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!