Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kellene csinálnom?

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

A férjem családjáról lenne szó. Két testvére van neki, de nagyívben lezs*rják. Ha ő nem keresi őket, akkor semmi kontakt. A fiútestvére és a barátnője elég nagylábon élnek, sokszor telefonált, hogy tudna e kisebb összeget kölcsönadni, mikor a férjem nemmel válaszolt sokadszorra is, azután megszűntek a hívások. Tudni kell, hogy a fiútesó, akiről fentebb írtam, az édesapjukkal él, de otthon sem segít, a férjemnek kell lejárnia segítenie az apukáját. A másik tesója párszáz km-re él tőlünk, és a legutóbbi telefonhíváskor, amit a férjem kezdeményezett, lekezelően beszélt vele. A férjemet persze nagyon bántja, hogy egyik tesója se keresi, és leszeretne velük ülni átbeszélni ezt az egész dolgot. Nekem ezzel kapcsolatban rossz érzésem van, tudom, hogy veszekedés lenne a vége. Én azt tanácsolnám neki, hogy hagyja őket, ha nem hivják ne keresse, és majd kiforrná magát ez az egész....

De tanácstalan vagyok...



2016. aug. 22. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
a legfontosabb, hogy semmilyen tanácsot ne adj a párodnak, ellenben bármit is tesz te biztosítsd támogatásodról! ebben az a jó, hogy erősebbnek érzi magát mert valaki támogatja, és saját szívére vagy eszére hallgatva hozza meg a döntést + ha rosszul sül el a dolog az legalább köztetek nem generál vitát, mert nem te sugalltad hogy mit tegyen, nem lesz külső személy akit okolhat érte.
2016. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Előre elnézést kérek ha nem így van!


Nekem ebből az jött le, hogy a férjed családjából egyedül a férjed vitte valamire és csak akkor beszélnek vele, ha valami szívességet kérnek tőle. A férjedet megértem, hogy ez bántja és beszélni szeretne velük, én a helyedben hagynám, hogy megtegye. Így legalább meglátja majd, milyen emberek valójában és levonja a kellő következtetést. Fajó az ilyen dolog....

2016. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
ne csinálj semmit, jó esetben úgy összevesznek hogy nem tartják a kapcsolatot, ami csak feltépte párod sebét újra meg újra, még jobb esetben(bár kétlem hogy ez lesz) testvérei belátják a dolgot és normális kapcsolat lesz köztük. Te semmiképp ne adj tanácsot mert ha igazad van azért haragszik rád, ha meg nem volt igazad akkor meg azért.
2016. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fuck,drink,play PlayStation and watch GOT
2016. aug. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

MEgvolt a beszélgetés, semmit nem ért. Minden kérdésére háritottak, a másik két testvér nyalta egymás seggét, (bocsánat a kifejezésért) Majd közölték vele, hogy ha mindenhova magukkal hívnának minket is, akkor túl sokan lennénk, így csak a kiválasztottak mennek....

Ennyi. De úgyveszem észre a páromnak jót tett a beszélgetés, mintha rájött volna milyen emberek is...

2016. aug. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!