Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Én reagálom ezt túl vagy jól...

Én reagálom ezt túl vagy jól érzem?

Figyelt kérdés

Anyámékkal összevesztünk és a tőlem (25) fiatalabb (21) tesómmal átrágtuk min megbeszéltük és normálisan váltunk el. Azóta 1 hónap telt el és felénk se nézett, ami azért zavar valamilyen szinten mert 2 hónapja született 2db unokahuga akikrebrá se néz még 1 telefon sem. De másik öcsém meg mondja h nálunk (anyáméknál) jár rendszeresen.


Belsőleg érzem h kötelessége lenne hogy törődjön az 1. Rokonaival akik most szúlettek és ez bánt kicsit engem. Nem kívánom a nyakunkra de akkor is rosszul esik mégha úgy gondolom hogy ha nem érdeli őket (párját is) a unokahugaik akkor ne jöjjenek. De azért nem esik jól... nem tudom normális e az ilyen ambivalens érzésem ezzel kapcsolatban.


vagy mivel 21 fiu csak ne várja el sokat tőle ? Mit gondoltok?


2016. aug. 29. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy semmi nincs ebben. Egy férfi nem jön úgy lázba általában egy babától, mint egy nő. Biztosan fog majd menni hozzátok. De nem hiszem, hogy most a babák miatt gyakrabban járnak. Szerintem ne rágódj ezen. Inkább örülj a babázásnak :)
2016. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Örülök én.. nyomjuk is keményen :)

Csak már feltűnt a dolog...de van valami abban amit mondassz.

2016. aug. 29. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy 21 éves srácnak nem igazán érdekes két csecsemő. ...
2016. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Az en sggem is ki volt nyalva, aztan egyedul korbeutaztam a vilagot, es teljesen egyedul elertem olyan dolgokat, ami masoknak alom. Ez embertol fugg! Aki nem celtudatos, az teljesen mindegy, hogy nott fel.
2016. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!